تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۱ کد مطلب 91633

حمله سید جلال به عضو هیئت رئیسه فدراسیون

مدافع تیم ملی گفت: نباید این طور باشد که عضو هیات رئیسه فدراسیون مثل سخنگویان وزارت خارجه تنها در رسانه‌ها تائیدکننده و یا تکذیب کننده حرفهای دیگران باشد. به گزارش مشرق، سید جلال حسینی با بیان اینکه خوشحالم که رسانه‌ها هستند تا ما حداقل بعضی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را بشناسیم اظهار داشت: […]

مدافع تیم ملی گفت: نباید این طور باشد که عضو هیات رئیسه فدراسیون مثل سخنگویان وزارت خارجه تنها در رسانه‌ها تائیدکننده و یا تکذیب کننده حرفهای دیگران باشد.

به گزارش مشرق، سید جلال حسینی با بیان اینکه خوشحالم که رسانه‌ها هستند تا ما حداقل بعضی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را بشناسیم اظهار داشت: سال‌هاست درد ما یکی است و هیچ تفاوتی ایجاد نشده. مدام از کمبودها و مشکلات می‌گوییم اما هیچ گشایشی ایجاد نشده است و مانده‌ام که تا کی باید از بی زمینی و بی امکاناتی گلایه کنیم و تا چه زمانی باید بگوییم تیم ملی یک کشور که تیمی بزرگ و با عزت است از داشتن حداقل امکانات باید محروم بماند. بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم چرا کسی صدای ما را نمی‌شنود و با خودم می‌گویم اصلا کسی است که مسئولیت رفع این کمبودها را داشته باشد یا خیر.

وی افزود: البته وقتی روزنامه‌ها را ورق می‌زنم سری به سایت‌های ورزشی می‌زنم می‌بینم بعضی از افراد هستند که ظاهرا با عناوینی معرفی می‌شوند که این عناوین از داشتن سمت آن‌ها در فدراسیون فوتبال حکایت دارد. مثلا دو سالی است که اسم شخصی به نام آقای شهرام دبیری به دفعات در روزنامه‌ها به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مطرح می‌شود و من به عنوان بازیکنی که حدود ۱۰ سال افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارم به غیر از عکس ایشان تا به حال یک بار هم این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را از نزدیک ندیده‌ام.

مدافع تیم ملی یادآور شد: با همه احترامی که برای اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال قائلم اما آقای دبیری به غیر از مصاحبه هیچ کمکی به تیم ملی نداشته است و متاسفانه ایشان فقط در روزنامه‌ها و آنهم در حد حرف لزوم کمک و حمایت از تیم ملی صحبت می‌کنند.

وی یادآور شد: مگر می‌شود از دور بگویند که ما باید امکانات مورد نظر را فراهم کنیم اما در عمل هیچ اتفاقی نیفتد و این درحالی است که آقای دبیری به دلیل مسئولیتی که دارد باید جوابگوی مشکلات و کمبودهای تیم ملی باشد و نمی‌شود که او فقط مانند سخنگویان وزارت خارجه تنها در رسانه‌ها تائید کننده و یا تکذیب کننده حرفهای دیگران باشد و مردم از او کار و تعهد به تیم ملی می‌خواهند و نه فقط مصاحبه پشت مصاحبه.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: