تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۸ کد مطلب 91635

شانس اول قهرمانی از نگاه پاشازاده

مدافع پیشین تیم ملی و باشگاه استقلال تأکید کرد که برای تیم ملی فوتبال ایران باید بهترین امکانات در نظر گرفته شود. به گزارش مشرق، مهدی پاشازاده ابتدا در خصوص شرایط استقلال و شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی گفت: بازی‌های باقیمانده برای استقلال هرکدام حکم فینال را دارند. الان این تیم صدرنشین است […]

مدافع پیشین تیم ملی و باشگاه استقلال تأکید کرد که برای تیم ملی فوتبال ایران باید بهترین امکانات در نظر گرفته شود.

به گزارش مشرق، مهدی پاشازاده ابتدا در خصوص شرایط استقلال و شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی گفت: بازی‌های باقیمانده برای استقلال هرکدام حکم فینال را دارند. الان این تیم صدرنشین است و برای قهرمانی همه چیز بستگی به عملکرد خودش دارد. استقلال می‌توانست فاصله‌اش را با رقیبانش بیشتر کند، ولی به‌هر حال فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. کار این تیم سخت شده است، ولی کماکان استقلال را شانس اول قهرمانی می‌دانم. تیم‌های دیگر هم تا رده ششم می‌توانند شانس خودشان را امتحان کنند.

وی در مورد اینکه استقلال از لحاظ فنی چه مشکلاتی دارد، خاطرنشان کرد: استقلال باید در گل زدن پیشرفت کند. این تیم باید حریفان را بیشتر تحت‌فشار قرار دهد، ولی در چند بازی از این لحاظ دچار مشکل شد. مطمئناً بهبود این شرایط می‌تواند وضعیت استقلال را در شش بازی بعدی بهتر کند.

پاشازاده در بخش دیگری از این گفت‌وگو در مورد چالش فدراسیون فوتبال و کی‌روش گفت: وقتی بحث ملی مطرح می‌شود، بحث آبروی فوتبال ایران در میان است. اگر امکانات ما ضعیف باشد طبیعتاً ضربه خواهیم خورد. وقتی این‌همه مشکل داریم، یعنی اینکه تا الان به فکر نبوده‌ایم و شاید تا ۱۰ سال دیگر هم این شرایط تغییر نکند. به هر حال باید از یک‌جا شروع کرد و باید بهترین امکانات را در اختیار تیم ملی قرار دهیم.

مدافع پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تیم ملی جوان‌های مستعدی دارد و ما در هر پست دو سه بازیکن خوب داریم. واقعاً حیف است که این تیم ملی خراب شود و ما باید امکانات لازم را که مسائلی ابتدایی در فوتبال هستند، در اختیار تیم ملی قرار دهیم. امیدوارم فدراسیون و حتی وزارت ورزش بتوانند شرایط خوبی را برای تیم ملی فراهم کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: