تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۹:۱۸ کد مطلب 91644

هلاکت فرمانده داعش در هیت الانبار+عکس

در ادامه عملیات نیروهای ارتش، پلیس و حشدالعبی عراق برای پاکسازی مناطق حاشیه شهر “هیت” واقع در غرب استان الانبار این کشور، ساعتی پیش رسانه ها از هلاکت فرمانده کل نیروهای داعش در این منطقه خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات نیروهای ارتش، پلیس و حشدالعبی عراق برای پاکسازی مناطق حاشیه شهر […]

در ادامه عملیات نیروهای ارتش، پلیس و حشدالعبی عراق برای پاکسازی مناطق حاشیه شهر “هیت” واقع در غرب استان الانبار این کشور، ساعتی پیش رسانه ها از هلاکت فرمانده کل نیروهای داعش در این منطقه خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات نیروهای ارتش، پلیس و حشدالعبی عراق برای پاکسازی مناطق حاشیه شهر “هیت” واقع در غرب استان الانبار این کشور، ساعتی پیش رسانه ها از هلاکت فرمانده کل نیروهای داعش در این منطقه خبر داده اند.

هلاکت فرمانده داعش در هیت الانبار+عکس

بنابر این گزارش، “ابوجراح الجشعمی”فرمانده ارشد داعش در غرب استان الانبار در درگیری های اطراف شهر هیت هدف اصابت گلوله تک تیرانداز نیروهای بسیج مردمی عراق قرار گرفته و به هلاکت رسیده است. نیروهای نظامی عراقی عصر روز گذشته پس از درگیری های شدید با تروریستهای داعش موفق به سیطره کامل بر شهر هیت شدند. بخش اعظم استان الانبار عراق در اشغال داعش قرار دارد. علی رغم حملات شدید داعش به شهرهای هیت و الحدیثه با مقاومت نیروهای نظامی و عشائر بومی آن از ورود تروریستها به آنها جلوگیری بعمل آورده اند.

هلاکت فرمانده داعش در هیت الانبار+عکس
هلاکت فرمانده داعش در هیت الانبار+عکس
هلاکت فرمانده داعش در هیت الانبار+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: