تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۰۷:۲۰ کد مطلب 91762

کنایه مورینیو به مخالفانش؛ تابستان با قدرت برمی‌گردم

سرمربی پرتغال خطاب به مخالفانش اعلام کرده که به‌زودی با یک تیم بزرگ دوباره به میدان مربیگری بازخواهد گشت.  به گزارش مشرق، خوزه مورینیو در فصل جاری برخلاف سال‌های گذشته نتوانست روزهای خوبی را تجربه کند و به همین دلیل از چلسی کنار گذاشته شد. مورینیو که با مخالفت‌ها و شایعات فراوان از چلسی جدا […]

سرمربی پرتغال خطاب به مخالفانش اعلام کرده که به‌زودی با یک تیم بزرگ دوباره به میدان مربیگری بازخواهد گشت.

 به گزارش مشرق، خوزه مورینیو در فصل جاری برخلاف سال‌های گذشته نتوانست روزهای خوبی را تجربه کند و به همین دلیل از چلسی کنار گذاشته شد.

مورینیو که با مخالفت‌ها و شایعات فراوان از چلسی جدا شد، حالا دوست دارد دوبهاره برگردد و این بار با قدرت مقابل مخالفانش صف‌آرایی کند.

طبق اخبار منتشرشده در رسانه‌های اروپایی، مسئولان باشگاه منچستر یونایتد با مورینیو به توافق رسیده‌اند و در پایان فصل وی جایگزین لوئیس فان‌خال خواهد شد.

مورینیو در آخرین اظهارنظر خود، اعلام کرد: صد درصد نمی‌توانم تیم جدیدم را معرفی کنم، اما ضمانت می‌دهم که در فصل تابستان با یک تیم دوباره بازخواهم گشت و مربیگری خواهم کرد.

وی تأکید کرد: چند پیشنهاد خوب از چند تیم بزرگ در اختیار دارم، اما برایم مهم این است که در وهله اول انتخاب درستی داشته باشم و بتوانم تابستان باقدرت برگردم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: