تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۷ کد مطلب 91766

معاون دیکتاتور سابق عراق: با عربستان علیه ایران همراه شوید

درحالیکه رسانه‌های عراقی چند ماه قبل با انتشار تصاویری از کشته شدن “عزت الدوری” معاون سابق صدام دیکتاتور معدوم عراق خبر داده بودند، وی در ویدیویی جدید خواستار همراه شدن کشورهای عربی با عربستان علیه ایران شد.  به گزارش مشرق به نقل از سومریه نیوز “عزت الدوری” در این ویدیو از دولتهای عربی دعوت می […]

درحالیکه رسانه‌های عراقی چند ماه قبل با انتشار تصاویری از کشته شدن “عزت الدوری” معاون سابق صدام دیکتاتور معدوم عراق خبر داده بودند، وی در ویدیویی جدید خواستار همراه شدن کشورهای عربی با عربستان علیه ایران شد.

 به گزارش مشرق به نقل از سومریه نیوز “عزت الدوری” در این ویدیو از دولتهای عربی دعوت می کند که زیر پرچم ائتلاف عربی به فرماندهی عربستان، مقابل ایران صف بکشند.

رسانه‌های عراقی در آوریل ۲۰۱۵ تصاویری را از جسد فردی شبیه به “عزت الدوری” منتشر کردند. با وجود تحویل آن جسد به مسؤولان هیچگاه خبری در خصوص نتیجه آزمایش های دی ان ای اعلام نشد.

عزت الدوری از بارزترین مسؤولان دوران صدام بود که پس از سقوط رژیم بعث در سال ۲۰۰۳ ناپدید شد. پس از آن با انتشار ویدیوها و پیامهایی مشخص شد که عزت الدوری همراه تروریستها و شورشیانی است که همگی از اعضای داعش هستند. عزت الدوری در آن هنگام فرماندهی گروهی از بعثی‌های سابق را برعهده گرفت که “ارتش نقشبندی” خوانده می‌شد، و یکی از گروه های وابسته به داعش به شمار می آمد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: