تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۶ کد مطلب 91805

دعوتنامه صدرنشین لیگ انگلیس به ذوب‌آهن رسید

تنها چند روز بعد از رسانه‌ای شدن تمایل صدرنشین لیگ برتر جزیره برای جذب شکاری دعوتنامه رسمی تحویل باشگاه ذوب آهن شد. به گزارش مشرق، باشگاه لسترسیتی بعد از بررسی شرایط رضا شکاری ملی پوش جوان ذوب آهن ایران با ارسال دعوتنامه خواستار حضور این بازیکن در تست های فنی شد تا در صورت تأیید […]

تنها چند روز بعد از رسانه‌ای شدن تمایل صدرنشین لیگ برتر جزیره برای جذب شکاری دعوتنامه رسمی تحویل باشگاه ذوب آهن شد.

به گزارش مشرق، باشگاه لسترسیتی بعد از بررسی شرایط رضا شکاری ملی پوش جوان ذوب آهن ایران با ارسال دعوتنامه خواستار حضور این بازیکن در تست های فنی شد تا در صورت تأیید کادرفنی شکاری را با قراردادی بلندمدت جذب کنند.

در شرایطی که باشگاه اصفهانی در ابتدا منکر این ماجرا شد اما اواخر هفته گذشته دعوتنامه رسمی لستر تحویل مسئولان باشگاه شد تا جایی که قرار است امروز در نشستی میان سعید آذری و مدیربرنامه رضا شکاری در خصوص آینده این بازیکن تصمیم گیری شده و پاسخ رسمی به باشگاه لستر ارسال شود.

پیش از این یحیی گل محمدی بعد از مطلع شدن از این پیشنهاد اعلام کرده بود تا پایان فصل به هافبک جوان خود برای موفقیت در هر سه جام داخلی و آسیایی نیاز دارد اما آذری مدعی شد امروز شرایط را بررسی خواهد کرد و سپس با هماهنگی کادر فنی تصمیم خواهد گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: