تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۵ کد مطلب 91807

قطع شدن مکرر سایت راهور و ادامه نارضایتی

سایت راهور که به منظور ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان راه اندازی شده بود با سرورهای ضعیف و عدم توجه به روز رسانی نمی شود. به گزارش مشرق، سایت راهور ۱۲۰ درابتدای سال ۹۳ با اعمال تغییرات جدیدی و ارائه خدمات نوین از جمله  امکان پرداخت الکترونیکی جرایم رانندگی راه اندازی شد. این سایت با […]

سایت راهور که به منظور ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان راه اندازی شده بود با سرورهای ضعیف و عدم توجه به روز رسانی نمی شود.

به گزارش مشرق، سایت راهور ۱۲۰ درابتدای سال ۹۳ با اعمال تغییرات جدیدی و ارائه خدمات نوین از جمله  امکان پرداخت الکترونیکی جرایم رانندگی راه اندازی شد. این سایت با بازدید روزانه بیش از ۱۰۰ هزار نفر در روز توانست در روزهای ابتدایی راه اندازی خدمات  مشاهده آنلاین و پرداخت الکترونیکی جرایم،رکورد خوبی را از خود برجا گذارد. آماری که باعث شد سایت  راهنمایی و رانندگی در زمره سایت های پربازید قرار گیرد. 

براساس اعلام این پلیس در روزهای ابتدایی جرایم با ۱۰ روز اختلاف برای پرداخت قرار می گرفت اما چند ماه بعد و از ابتدای سال ۹۴ با تغییراتی که در پلیس راهور رخ داد،گویی مسئولان جدید توجه به این سایت را فراموش کردند و همین امر باعث ایجاد قطعی های مکرر سایت با سرور شد. موضوعی که باعث شد هر بار که رانندگان برای دریافت خدمات به سایت مراجعه می کردند با خطا روبرو شوند. 

تمامی این مسائل و کندی سایت که باعث ایجاد نازضایتی در میان استفاده کنندگان از خدمات الکترونیکی سایت پلیس راهور شده است را باید در کنار عدم بروز رسانی وضعیت تخلفات خودرو ها قرار داد. موضوعی که باعث شد تا فقط بخش کوچکی از تخلفات رانندگی در سایت قرار گیرد و برخلاف هدف اصلی رانندگان برای پرداخت تخلفات مجبورشوند  به مراکز پلیس۱۰+ مراجعه کرده و به صورت دستی برگه خلافی دریافت کنند. 

به نظر می رسد در صورتی که توجه ویژه ای به خدمات الکترونیک در پلیس راهور همانند گذشته شود، می توان میزان رضایت از این پلیس را افزایش داد و از سفرهای غیرضروری و ایجاد ترافیک جلوگیری کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: