تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۹ کد مطلب 91868

محاکمه‌دومجریBBCبه‌اتهام‌تجاوزجنسی

مجریان شبکه رادیویی بی‌بی‌سی به اتهام ارتکاب تجاوز جنسی به کودکان محاکمه می‌شوند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، مجریان شبکه رادیویی بی‌بی‌سی در اتهامی تاریخی به اتهام تجاوز به کودکان محاکمه می‌شوند. به گزارش روزنامه ایندیپندنت، «تونی وادزورث»(Tony Wadsworth) و «جولی وادزورث»(Julie Wadsworth) دو مجری شبکه رادیویی «بی‌بی‌سی»(BBC)، به جرم تجاوز جنسی […]

مجریان شبکه رادیویی بی‌بی‌سی به اتهام ارتکاب تجاوز جنسی به کودکان محاکمه می‌شوند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، مجریان شبکه رادیویی بی‌بی‌سی در اتهامی تاریخی به اتهام تجاوز به کودکان محاکمه می‌شوند.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، «تونی وادزورث»(Tony Wadsworth) و «جولی وادزورث»(Julie Wadsworth) دو مجری شبکه رادیویی «بی‌بی‌سی»(BBC)، به جرم تجاوز جنسی به کودکان متهم شده‌اند.

این زوج متجاوز در ماه می برای محاکمه در دادگاه بدوی حاضر خواهند شد.

طبق گفته‌های روسای بنگاه خبرپراکنی بی‌بی‌سی، این زن و شوهر در رادیو بی‌بی‌سی «غرب میدلندز» (West Midlands) و رادیو بی‌بی‌سی «لستر»(Leicester) در بیرمنگام برنامه اجرا می‌کردند.

به گفته پلیس شهر «وارویکشر»(Warwickshire) که در ناحیه میدلند غربی قرار دارد، «تونی وادزورث»، ۶۸ ساله به ۵ فقره تحریک جنسی یک پسر زیر ۱۶ سال و یک مورد جرم اخلاقی  و «جولی وادزورث»، ۵۸ ساله به ۷ مورد تحریک یک پسر زیر ۱۶ سال و یک مورد جرم اخلاقی متهم شده‌اند.

همچنین هر دوی آنها به ارتکاب تعدادی عمل منافی عفت عمومی مواجهند.

به گفته پلیس این اتهامات با ۴ کودک در سنین بین ۱۱ و ۱۵ و بین سالهای ۱۹۹۶ و ۱۹۹۹ مرتبط هستند.

یکی از سخنگویان «بی‌بی‌سی» در این رابطه گفت: “اتهامات وارد شده به این دو به هیچ عنوان به موقعیت و شرایط آنها در این شبکه مربوط نمی‌شود”.

وی افزود: “این یک فرآیند جنایی در حال انجام است و ما نمی‌توانیم بیشتر از این اظهارنظر کنیم”.

طبق این گزارش هر دو مجری در حال حاضر از کار برکنار شده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: