تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۲۰:۰۸ کد مطلب 91886

مزاحم تلگرامی استاد زن یکی از دانشگاه‌های مشهد دستگیر شد

رئیس پلیس فتا استان خراسان‌رضوی گفت: مزاحم تلگرامی استاد زن یکی از دانشگاه‌های مشهد دستگیر شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، سرهنگ جواد جهانشیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: استاد زن یکی از دانشگاه‌های مشهد با در دست داشتن شکایت قضایی به پلیس فتا مراجعه و در اظهارات اولیه خود […]

رئیس پلیس فتا استان خراسان‌رضوی گفت: مزاحم تلگرامی استاد زن یکی از دانشگاه‌های مشهد دستگیر شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، سرهنگ جواد جهانشیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: استاد زن یکی از دانشگاه‌های مشهد با در دست داشتن شکایت قضایی به پلیس فتا مراجعه و در اظهارات اولیه خود به کارشناسان پلیس فتا گفت مدتی است از سوی فردی ناشناس در محیط خصوصی تلگرام پیام‌های مستهجن و مطالب غیراخلاقی دریافت می‌کنم که سبب آزار روحی و روانی و مشکلات خانوادگی برای من شده است.

وی افزود: با توجه به اظهارات این زن کارآگاهان پلیس فتا تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی متهم آغاز کردند.

جهانشیری تصریح کرد: پلیس متهم پرونده که دختری جوان بود را شناسایی کرد. این دختر جوان در تحقیقات اولیه پلیس فتا منکر هرگونه ارتباطی با پرونده شد و اظهار داشت سیم کارت من در اختیار دامادمان است. در بررسی‌های بعدی درباره ادعای این دختر، شوهر خواهرش به‌عنوان متهم اصلی پرونده مورد شناسایی قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا خراسان رضوی خاطرنشان کرد: متهم که مردی ۳۲ ساله و دانشجوی شاکی بود در مواجهه با دلایل فنی ناچار به بیان حقیقت شد و انگیزه خود از مزاحمت‌های مکرر برای شاکی را، کسب نکردن نمره قبولی در درس این فرد ذکر کرد که ضمن تکمیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: