تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۰ کد مطلب 91902

پخش خرمای صنعت هسته ای توسط دانشجویان همزمان با روز ملی فناوری هسته ای

تعدادی از دانشجویان دانشگاه های تهران به همراه مردم نمازگزار تهران همزمان با روز ملی فناوری هسته و سالروز قطع رابطه با آمریکا پس از اقامه نماز در “جمعه اعتراض به بدعهدی های آمریکا و خط سازش داخلی” اقدام به برپایی راهپیمایی نمودند.

به گزارش میدان۷۲،  تعدادی از دانشجویان دانشگاه های تهران به همراه مردم نمازگزار تهران همزمان با روز ملی فناوری هسته ای و سالروز قطع رابطه با آمریکا پس از اقامه نماز در “جمعه اعتراض به بدعهدی های آمریکا و خط سازش داخلی” اقدام به برپایی راهپیمایی نمودند.

دانشجویان با در دست داشتن پلاکارد هایی با مضامین “پاسخ بد عهدی ها مرگ بر آمریکا”، “از اثرات برجام تهدید پشت تهدید” و “پاسخ تمام بد عهدی ها = ایمیل آقای ظریف و عراق چی” ، “برجام ۲و۳و۴، خواست دولت استکبار” و “چرا هیئت نظارت بر برجام در مقابل بد عهدی آمریکا ساکت است” خشم خود را از آمریکا و خط سازش داخلی نشان دادند.

همچنین دانشجویان و امت حزب الله با سر دادن شعارهایی همچون: “خسارت محض ما، مایه عبرت ما”، “ای کاسبان تسلیم، کجا رفت لغو تحریم”، و “مردم با غیرتیم، دلواپس عزتیم” و “نه تحریم نه تحقیر قطع مسیر ذلت”، به ادامه راهپیمایی پرداختند.

در انتها هم بیانیه پایانی دانشجویان و مردم نمازگزار قرائت شد.

گفتنی است همزمان با این برنامه جمعی از دانشجویان شیراز نیز با در دست داشتن پلاکاردهایی به بیان اعتراض خود نسبت به بدعهدی های آمریکا در قبال برجام پرداختند.

منبع : رجا نیوز

 

photo_2016-04-09_13-20-12

 

۲۰۱۶-۰۴-۰۸ ۱۴_۳۶_۰۶

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: