تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۰۷:۱۵ کد مطلب 91943

جلسات ویژه رفع چالش‌های پسابرجام در مجلس

رئیس کمیسیون حمایت از تولیدملی مجلس با بیان اینکه رکود فعلی بخش تولید بی‌سابقه است،گفت: کمیسیون حمایت از تولید ملی برای تعیین ابزارهای خاص جهت حمایت از تولید ملی در شرایط پسابرجام جلساتی را تشکیل می دهد. به گزارش مشرق، حمیدرضا فولادگر با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون حمایت از تولید ملی برای تعیین ابزارهای […]

رئیس کمیسیون حمایت از تولیدملی مجلس با بیان اینکه رکود فعلی بخش تولید بی‌سابقه است،گفت: کمیسیون حمایت از تولید ملی برای تعیین ابزارهای خاص جهت حمایت از تولید ملی در شرایط پسابرجام جلساتی را تشکیل می دهد.

به گزارش مشرق، حمیدرضا فولادگر با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون حمایت از تولید ملی برای تعیین ابزارهای خاص جهت حمایت از تولید ملی در شرایط پسابرجام، اظهارداشت: در طول این جلسات می‌خواهیم با تدوین سیاست هایی راهکارهای حمایت از تولید ملی را تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری که ۶۰ درصد ظرفیت تولید کشور تعطیل است، افزود: هم اکنون واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی با ۳۰ درصد ظرفیت و حتی تشکل‌های صنعتی با کمتر از نصف ظرفیت فعالیت می کنند که این موضوع برای اقتصاد یک کشور به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

رئیس کمیسیون حمایت از تولیدملی مجلس تصریح کرد: رکود فعلی بخش تولید بی‌سابقه است باید برای رفع آن راهکار جدی بکار گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه آمارهای مختلفی از تعداد واحدهای تولیدی دولتی و غیر دولتی وجود دارد، گفت: در حال حاضر آمار قطعی در اختیار ما نیست اما به صورت جدی به دنبال رفع این رکود هستیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: