تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۵ کد مطلب 91951

شهید صیاد شیرازی از نگاه محسن رضایی

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید صیاد از دیانت و شجاعت و تخصص بالایی برخوردار بود که تاریخ کشورمان هیچ وقت این دلاور مردی‌های این شهید بزرگوار را فراموش نخواهد کرد. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی که در سایت شخصی‌اش منتشر شد […]

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید صیاد از دیانت و شجاعت و تخصص بالایی برخوردار بود که تاریخ کشورمان هیچ وقت این دلاور مردی‌های این شهید بزرگوار را فراموش نخواهد کرد.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی که در سایت شخصی‌اش منتشر شد درباره شهید صیاد شیرازی نوشت: بنده و برادرم شهید صیاد شیرازی سالها در یک سنگر و در حساس‌ترین دوران تاریخ ایران یعنی دفاع مقدس در کنار یکدیگر حضور داشتیم.

پایداری و استقامت شهید صیاد شیرازی بر مواضع ارزشی در بین نیروهای ارتشی یکی از ویژگی‌های بارز شهید بود، البته بسیاری از ارتشی‌های ما بودند که با وجود اینکه پیش از انقلاب وارد ارتش شده بودند، اما وفاداری خود را به اسلام و انقلاب به اثبات رسانده بودند.

شهید صیاد شیرازی علاوه بر تدین، فردی متخصص بود؛ بالاخص در توپخانه و تا آخرین روزهای جنگ پایداری خود را نشان داد. فرد شجاعی بود و در بسیاری از عملیات‌ها و در میان انبوه آتش و بمباران خم به ابرو نمی‌آورد؛ این مجموعه رفتارها باعث شده بود تا ایشان یک انسان برجسته شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: