تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۶ کد مطلب 91963

فرصتی که بازهم کفاشیان سوزاند

فدراسیون فوتبال ایران برای میزبانی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۲۳ اعلام آمادگی نکرد. به گزارش مشرق، طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، کشورهای عضو این قاره تا آخر مارس سال ۲۰۱۶ فرصت داشتند تا موافقت اولیه خود را برای میزبانی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۱۶ اعلام کنند. با این حال و با پایان این فرصت فدراسیون فوتبال ایران […]

فدراسیون فوتبال ایران برای میزبانی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۲۳ اعلام آمادگی نکرد.

به گزارش مشرق، طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، کشورهای عضو این قاره تا آخر مارس سال ۲۰۱۶ فرصت داشتند تا موافقت اولیه خود را برای میزبانی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۱۶ اعلام کنند.

با این حال و با پایان این فرصت فدراسیون فوتبال ایران برای میزبانی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۲۳ آمادگی اولیه خود را ارائه نکرد.

این در حالی است که در مرحله اول فقط اعلام موافقت به صورت کتبی مهم بوده و کشورها نیازی به ارائه اسناد و مدارک به AFC برای گرفتن این میزبانی نداشتند که فدراسیون ایران همین موافقت اولیه را نیز اعلام نکرد.

علی کفاشیان در خصوص اینکه چرا برای میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ هیچ درخواستی از سوی فدراسیون ایران اعلام نشد، گفت: هیچ حمایتی در این خصوص از نهادهای بالادستی در کار نبود و ما احساس کردیم اگر این بار هم درخواست خود را برای میزبانی ارائه دهیم، چون از لحاظ تأمین زیرساخت‌ها و سایر موارد، حمایت‌های لازم انجام نمی‌شود، این درخواست را ارائه نکردیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: