تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۴ کد مطلب 92071

مقصر توئیت جنجالی هاشمی پیدا شد!

چندی پیش در توئیت منتسب به آقای هاشمی آمده بود: «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک ها…». به گزارش پایگاه ۵۹۸، غلامعلی رجایی درباره توئیت جنجالی منتسب به هاشمی رفسنجانی توضیحاتی ارائه کرد. غلامعلی رجایی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گویی با روزنامه آفتاب درباره توئیت جنجالی منتسب به هاشمی رفسنجانی […]

چندی پیش در توئیت منتسب به آقای هاشمی آمده بود: «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک ها…».

به گزارش پایگاه ۵۹۸، غلامعلی رجایی درباره توئیت جنجالی منتسب به هاشمی رفسنجانی توضیحاتی ارائه کرد.

غلامعلی رجایی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گویی با روزنامه آفتاب درباره توئیت جنجالی منتسب به هاشمی رفسنجانی توضیحاتی ارائه کرد که بخش‌های مهم ْآن در ادامه می‌آید.

– آقای هاشمی به عنوان شخصیت برجسته کشور و منطقه این فرصت را ندارند که خودشان توئیتری  اداره کنند، بنابراین کسانی که به ایشان علاقه‌مند و مرتبط با سیاست های رسمی شان هستند این شبکه ها را اداره می کنند.

– مسئول سایت آقای هاشمی متن توئیت را گذاشته، برداشت خود را از یک موضوع نوشته بود و به همین دلیل با ایشان هم برخورد صورت گرفت.

– درباره این توئیت با آقای هاشمی هماهنگی انجام نشده بود.

– آیت الله هاشمی، یک سایت رسمی دارد که آن را پسرشان اداره می کند. ولی پسر وی هم قاعدتا مسئولی را برای این کار انتخاب کرده، البته آن فرد مسئول، زحمت های زیادی هم کشیده است اما بابت بحث پیش آمده درباره آن توئیت چون هماهنگی صورت نگرفته بود، برخوردهای لازم هم با او صورت گرفت.

چندی پیش در توئیت منتسب به آقای هاشمی آمده بود: «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک ها…».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: