تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۹ کد مطلب 92093

«خالد بحاح» محل اقامت خود در ریاض را ترک کرد

نخست وزیر خودخوانده و به تازگی برکنار شده یمن، محل اقامت خود در یکی از کاخ‌های پادشاهی عربستان در منطقه ناصریه ریاض را ترک کرد. به گزارش مشرق، «خالد بحاح» معاون رئیس جمهور و نخست وزیر (خود خوانده) برکنار شده یمن روز یکشنبه (امروز) کاخ پادشاهی که در آن اقامت داشته را ترک کرده است. […]

نخست وزیر خودخوانده و به تازگی برکنار شده یمن، محل اقامت خود در یکی از کاخ‌های پادشاهی عربستان در منطقه ناصریه ریاض را ترک کرد.

به گزارش مشرق، «خالد بحاح» معاون رئیس جمهور و نخست وزیر (خود خوانده) برکنار شده یمن روز یکشنبه (امروز) کاخ پادشاهی که در آن اقامت داشته را ترک کرده است.

پایگاه خبری «یمن پرس»، گزارش داد بحاح تحت عنوان نخست وزیر یمن در کاخی در منطقه ناصریه در ریاض اقامت داشته که امروز این محل را ترک کرده و به مکان نامشخصی منتقل شده است.

پیشتر «عبد ربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی یمن، «خالد بحاح» را از سمت نخست وزیری عزل و «احمد عبید بن دغر» را به جای او منصوب کرده بود.

با توجه به گزارش‌های زیادی که از اختلافات هادی و بحاح منتشر شده بود، نخست وزیر خودخوانده یمن با صدور بیانیه‌ای برکناری خود را نپذیرفت و آن را خلاف قانون اساسی یمن دانست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: