تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۲۲:۳۴ کد مطلب 92107

گل‌محمدی: انگیزه تراکتوری‌ها بیشتر از ما بود

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن به این نکته اعتراف کرد که انگیزه شاگردانش کمتر از تراکتورسازان بوده است. به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و تراکتورسازی اظهار داشت: نتیجه، نتیجه‌ای نبود که ما دوست داشته باشیم. ما برای بردن تلاش زیادی نتوانستیم انجام دهیم. میل بازیکنان ما برای […]

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن به این نکته اعتراف کرد که انگیزه شاگردانش کمتر از تراکتورسازان بوده است.

به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و تراکتورسازی اظهار داشت: نتیجه، نتیجه‌ای نبود که ما دوست داشته باشیم. ما برای بردن تلاش زیادی نتوانستیم انجام دهیم. میل بازیکنان ما برای پیروزی نسبت به حریف خوب نبود و انگیزه آنها نیز بیشتر از بازیکنان ما بود. متأسفانه کارهای که باید انجام می‌دادیم، صورت ندادیم. با این حال من این برد را به کادر فنی و بازیکنان تراکتورسازی تبریک می‌گویم.

وی در مورد عملکرد داور بازی تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: متأسفانه داوری یکطرفه بود و اکثر تصمیم‌ها به نفع تیم تراکتورسازی گرفته می‌شد. به عقیده من داور از اخراج بازیکن تراکتورسازی به‌راحتی گذشت. البته ما به‌دنبال توجیه باخت‌مان نیستیم. انتظاری که از بازیکنان و خودم داشتم، در این دیدار برآورده نشد. در حال حاضر کارمان برای کسب سهمیه سخت شده اما باید از اتفاق بازی امروز برای بازی‌های آینده دست بگیریم و در پنج بازی باقیمانده لیگ شاهد بازی‌ها و نتایج بهتری باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه تیمش در بازی اُفت و خیز داشت و گویا با توجه به حضور این تیم در فینال جام حذفی شاگردانش لیگ را چندان جدی نگرفته‌اند، گفت: این موضوع را قبول دارم و بازیکنان ما احساس می‌کنند چون به فینال جام حذفی رفته‌ایم، یک پای قهرمانی هستیم، اما این‌طور نیست و ما فقط ۵۰ درصد شانس داریم. در این بازی در برخی از دقایق بازی را وا دادیم و آن‌طور که باید خوب دفاع نکردیم تا شانس زیادی به حریف ندهیم. داور مسابقه هم خطای زیادی برای تراکتورسازی گرفت و آنها توانستند روی توپ‌های بلند ما را تحت‌فشار قرار دهند. با این حال دروازه‌بان ما می‌توانست روی گل اول از زاویه خودش گل نخورد و روی گل دوم بازیکنان ما می‌توانستند یارگیری بهتری داشته باشند.

گل‌محمدی درباره اینکه آیا تعویض‌هایش مؤثر بوده یا نه و چرا بازیکنان تعویضی عملکرد خوبی از خود نشان ندادند، خاطرنشان کرد: به نظر من تعویض‌ها بد نبودند. بازیکنان تعویضی باید با تمام وجود برای تیمش بازی کند و ما هم در این بازی با توجه به فشاری که روی توپ‌های هوایی به ما وارد شد بازیکنان قدبلند را به بازی فرستادیم تا روی ضربات ایستگاهی و اوت‌های بلند تراکتورسازی مقاومت کنیم. تعویض همیشه بگیر، نگیر دارد  و به نظرم بازیکنان ما بد کار نکردند، اما خطاهای زیادی که داور گرفت و اوت‌های بلند آنها ما را اذیت کرد و از همین راه هم به گل رسیدند.

وی درباره اینکه چرا دفاع تیمش خوب نبوده و ضعف را در کجا می‌بیند، اظهار داشت: در گل‌هایی که خوردیم دفاع و دروازه‌بان ما می‌توانستند بهتر عمل کنند، اما در مجموع دفاع تیمی ما باید بهتر شود. ما تمرکز لازم را نداریم و ۹۰ درصد گل‌هایی که خوردیم روی ضربات ایستگاهی یا اشتباه خودمان بوده است. این مسئله به نداشتن تمرکز باز می‌گردد و مسئله بعدی این است که بعد از توپ‌گیری نمی‌دانیم که چطور باید آن را انتقال بدهیم که باید روی این ضعف کار کنیم تا بهتر شویم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: