تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۰ کد مطلب 92118

یکی از اراذل معروف رشت دستگیر شد

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ایرنا نوشت: رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری یکی از اراذل و اوباش معروف شهر رشت موسوم به شاهرخ پوتال که مدتها تحت تعقیب بود، خبر داد. سرهنگ سید رسول صمدی بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با اراذل و اوباش این پلیس موفق شدند یکی از اراذل […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ایرنا نوشت: رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری یکی از اراذل و اوباش معروف شهر رشت موسوم به شاهرخ پوتال که مدتها تحت تعقیب بود، خبر داد.

سرهنگ سید رسول صمدی بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با اراذل و اوباش این پلیس موفق شدند یکی از اراذل و اوباش رشت معروف به شاهرخ پوتال که به اتهام شرارت، باج گیری، قدرت نمایی، سلب آسایش عمومی و ایجاد مزاحمت برای نوامیس مدتها تحت تعقیب مراجع قضایی بود را در آخرین مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک اقدام ضربتی او را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.

سرهنگ صمدی ادامه داد: پلیس به پشتوانه حمایت های دستگاه قضایی با افرادی که بخواهند به نظم و آرامش و امنیت شهروندان خدشه وارد کنند، قاطعانه برخورد می کند و افرادی که نیات پلیدی در سر می پرورانند، بدانند که با اقدام قانونی و جدی پلیس رو به رو خواهند شد.

واحد اطلاع رسانی پلیس استان گیلان، هشتم فروردین ماه جاری نیز از دستگیری ۹ نفر از اراذل و اوباش رشت که در شب چهارشنبه آخر سال در خیابان شیک این شهر ، اقدام به ضرب و شتم دست فروشان بازار، ایجاد رعب و وحشت، عربده کشی و فحاشی کرده بودند، خبر داده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: