تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۲ کد مطلب 92119

ماجرای نامه دختر۱۶ساله از حرم امام‌علی(ع) به رهبر انقلاب

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در مراسم معارفه اعضای مدیریت حوزه علمیه خراسان مطرح کرد: رئیس دفتر مقام معظم رهبری در سفر به عتبات عالیات نامه‌ای از یک دختر ۱۶ ساله دریافت کرد که خطاب به رهبر فرزانه انقلاب از خدا خواسته بود تا از عمر او بگیرد و بر طول عمر معظم له بیافزاید. به […]

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در مراسم معارفه اعضای مدیریت حوزه علمیه خراسان مطرح کرد:

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در سفر به عتبات عالیات نامه‌ای از یک دختر ۱۶ ساله دریافت کرد که خطاب به رهبر فرزانه انقلاب از خدا خواسته بود تا از عمر او بگیرد و بر طول عمر معظم له بیافزاید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم تودیع و معارفه اعضای شورای عالی مدیریت حوزه علمیه خراسان با بیان خاطره ای  درباره دریافت نامه ای از یک دختر ۱۶ ساله، گفت: آن دختر در حرم مطهر امیرمومنان(ع) در سفر اخیر بنده در عتبات عالیات نامه ای به من داده که هر وقت آن را می خوانم بغض گلویم را می گیرد.

وی افزود: آن دختر خطاب به مقام معظم رهبری خواهشی کرده و نوشته بود که در جلسه ای که با خبرگان رهبری داشتید، سخنی گفتید با این مضمون که احتمال اینکه در دوره جدید انتخاب رهبر آینده باشد که دلم را شکستید.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی اضافه کرد: آن دختر در نامه خود خطاب به مقام معظم رهبری نوشته است که دلم شکست و از خدا می خواهم که هر چه عمرم هست از من بگیرد و به شما بدهد.

وی در ادامه با بیان اینکه این عشق و علاقه به مقام معظم رهبری روز به روز در حال گسترش و زیاد شدن است، اظهار داشت: این امر به واسطه تقوا، اخلاص، پاک باختگی و عشق ایشان به اهل بیت(ع) به ویژه حضرت زهرا(س) و وجود مبارک امام زمان(عج) می باشد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری از همگان خواست برای سلامتی و طول عمر ایشان به ویژه در روزهای متبرک رجب و ایام البیض دعا کنند.

منبع: خبرگزاری حوزه

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: