تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۲۳:۳۶ کد مطلب 92132

رقابت زیباترین عکس های نجومی در مسابقه عکاسی نجوم ۲۰۱۶+تصاویر

در آستانه رقابت جهانی عکاسان نجوم، زیباترین عکس های نجومی که در این رقابت شرکت خواهند داشت به نمایش گذاشته شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران ، تنها کمتر از یک هفته به رقابت جهانی عکاسی نجوم سال ۲۰۱۶ که برگزار کننده آن رصدخانه سلطنتی گرینویچ است باقی مانده است. سرمایه […]

در آستانه رقابت جهانی عکاسان نجوم، زیباترین عکس های نجومی که در این رقابت شرکت خواهند داشت به نمایش گذاشته شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران ، تنها کمتر از یک هفته به رقابت جهانی عکاسی نجوم سال ۲۰۱۶ که برگزار کننده آن رصدخانه سلطنتی گرینویچ است باقی مانده است. سرمایه گذار این رقابت مجله اسکای بی بی سی در مجله شب است و شرکت کنندگان تا ظهر روز ۱۴ آوریل به وقت بریتانیا فرصت دارند عکس های نجومی خود را ارسال کنند. 

هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۱۰ عکس ارسال کند. این رقابت در ۹ گروه اصلی انجام می‌شود پدیده ها و اجرام آسمانی مانند کهکشان راه شیری، ستاره ها در ورای مناظر زمینی، انسان ها و فضا شامل عکاسی از آسمان شب با حضور مردم و یا وجود یک عنصر ساخته انسانی در عکس و عکاسی نجوم برای نوجوانان زیر ۱۶ سال بخش هایی از این رقابت هستند. 

عکاسان می توانند تصاویر خود را  به سایت www.rmg.co.uk/astrophoto  ارسال کنند. در این سایت قوانین رقابت عکاسی نجوم و برخی از شرایط و نکات مانند مسیرهای ستاره‌ها، کهکشان ها و سحابی ها ارائه شده است.  IBTimes UK  به کمک ستاره شناسان و منجمان حرفه ای زیباترین و الهام بخش ترین عکس های نجومی را  که در این رقابت شرکت خواهند داشت به نمایش گذاشته است. 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: