تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۰۶:۱۵ کد مطلب 92177

کاروان ایران در افتتاحیه المپیک چه می‌پوشد؟

رنگ لباس کاروان ایران برای مراسم افتتاحیه و انجام رژه در المپیک ریو مشخص شد. به گزارش مشرق، پس از اینکه لباس ورزشی کاروان ایران در المپیک ریو مشخص شد و قرار است پس از تایید نمونه آن به تولید انبوه برسد، رنگ لباس کاروان در مراسم افتتاحیه و رژه المپیک ریو نیز مشخص شده […]

رنگ لباس کاروان ایران برای مراسم افتتاحیه و انجام رژه در المپیک ریو مشخص شد.

به گزارش مشرق، پس از اینکه لباس ورزشی کاروان ایران در المپیک ریو مشخص شد و قرار است پس از تایید نمونه آن به تولید انبوه برسد، رنگ لباس کاروان در مراسم افتتاحیه و رژه المپیک ریو نیز مشخص شده است.

کت آبی کمرنگ، شلوار سرمه‌ای و پیراهن گلبهی برای مراسم افتتاحیه و رژه کاروان در نظر گرفته شده است. لباس بانوان که به صورت مانتو شلوار خواهد بود نیز ترکیبی از این رنگ‌هاست.

تعیین نام و شعار کاروان ایران در المپیک ریو نیز به کمیته فرهنگی کمیته ملی المپیک سپرده شده و قرار است در جلسه‌ای که روز شنبه برگزار می‌شود سیاست‌گذاری شده و اعلام شود.

اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران و رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی با اعلام این خبر گفت: لباس کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک در کمیته فرهنگی تایید نهایی شد و قرار است به زودی اندازه‌ها گرفته شود و به تولید انبوه برسد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: