تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۶ کد مطلب 92200

نظر کارشناسان از حریفان ایران در مقدماتی جام جهانی

نظر تعدای از کارشناسان از حریفان احتمالی ایران در مقدماتی جام جهانی روسیه را در «نسیم آنلاین» بخوانید. به گزارش مشرق، رده‌بندی ماه آپریل فیفا از سوی سایت فدراسیون جهانی فوتبال اعلام شد که طی آن تیم ملی ایران با امتیاز ۶۲۷ و ۲ پله صعود نسبت به ماه گذشته میلادی در رده ۴۲ جهان […]

نظر تعدای از کارشناسان از حریفان احتمالی ایران در مقدماتی جام جهانی روسیه را در «نسیم آنلاین» بخوانید.

به گزارش مشرق، رده‌بندی ماه آپریل فیفا از سوی سایت فدراسیون جهانی فوتبال اعلام شد که طی آن تیم ملی ایران با امتیاز ۶۲۷ و ۲ پله صعود نسبت به ماه گذشته میلادی در رده ۴۲ جهان و اول آسیا قرار گرفت.

با اعلام جدیدترین رده‌بندی فیفا، سیدبندی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در آسیا مشخص شد و به این ترتیب در سید یک تیم‌های ملی ایران و استرالیا قرار می‌گیرند.

در سید دوم، تیم‌های ژاپن و کره جنوبی قرار می‌گیرند.

سید سوم این رقابت‌ها را دو تیم عربستان و ازبکستان تشکیل می‌دهند.

سید چهارم را هم امارات و چین تشکیل می‌دهند.

در سید پنجم دو تیم قطر و عراق قرار می‌گیرند.

و در نهایت در سید ششم تیم‌های سوریه و تایلند حضور خواهند داشت.

با این اوصاف تیم ملی ایران به غیر از استرالیا ممکن است با هر تیمی همگروه شود که می‌توان به قدرت‌هایی همچون کره‌جنوبی، ژاپن، عربستان، امارات و قطر اشاره کرد.

نظر تعدادی از کارشناسان حوزه فوتبال کشور درخصوص اینکه تیم ایران با توجه به سیدبندی آسیا بهتر است با چه تیم‌هایی همگروه شود به شرح زیر است:

نظر کارشناسان از حریفان ایران در مقدماتی جام جهانی

قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آسیا ۲۴ فروردین ماه برگزار می‌شود و ۱۲ تیم حاضر در این قرعه‌کشی در دو گروه ۶ تیمی حضور دارند و ۲ تیم برتر هر گروه مستقیما راهی جام جهانی روسیه می‌شوند و تیم‌های سوم هر گروه با هم بازی می‌کنند و برنده این دیدار با نماینده کونکاکاف بازی خواهد کرد تا تکلیف سهمیه پنجم آسیا مشخص شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: