تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۱ کد مطلب 92254

ترین‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر

به نقل از فارس، هفته بیست و پنجم لیگ برتر شب گذشته با برگزاری ۲ دیدار و بازگشت استقلال خوزستان به صدر جدول و هم‌امتیاز شدن پرسپولیس با استقلال به پایان رسید. **در زیر نگاهی می‌اندازیم به نتایج و ترین‌های این رقابت‌ها در هفته بیست و پنجم: نتایج هفته بیست و پنجم در یک نگاه: […]

به نقل از فارس، هفته بیست و پنجم لیگ برتر شب گذشته با برگزاری ۲ دیدار و بازگشت استقلال خوزستان به صدر جدول و هم‌امتیاز شدن پرسپولیس با استقلال به پایان رسید.

**در زیر نگاهی می‌اندازیم به نتایج و ترین‌های این رقابت‌ها در هفته بیست و پنجم:

نتایج هفته بیست و پنجم در یک نگاه:

گسترش ۳ – راه‌آهن ۲

استقلال اهواز صفر – استقلال خوزستان یک

سیاه جامگان صفر – فولاد یک

صبای قم ۴ – سایپا صفر

ملوان یک – پرسپولیس ۲

نفت ۲ – پدیده یک

ذوب‌آهن یک – تراکتورسازی ۲

استقلال صفر – سپاهان صفر
 

تعداد گل‌های هفته: ۲۰ گل

میانگین گل در هر دیدار: ۲،۵ گل

پرگل‌ترین دیدار: یک دیدار با ۷ گل

کم‌گل‌ترین دیدار: یک دیدار بدون گل

**بهترین تیم‌ هفته: تراکتورسازی

در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال تراکتورسازی که همراه با قلعه‌نویی روزهای خوشی را در لیگ ایران و آسیا سپری می‌کند موفق شد به روند خوب خود ادامه داده و این بار در اصفهان مقابل ذوب‌آهن به برتری برسد تا شاگردان قلعه‌‌نویی به عنوان بهترین تیم هفته انتخاب شوند.

البته در این هفته تیم‌های صبا، پرسپولیس و نفت نیز از تیم‌های خوب هفته بودند.
 

**بهترین بازیکن هفته: محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی در چند هفته اخیر بارها ناجی تیمش شده تا جایی که کمالوند سرمربی این تیم از کی‌روش درخواست کرده تا این بازیکن را به تیم ملی نیز دعوت کند.

در هفته بیست و پنجم یک بار دیگر ابراهیمی در ترکیب گسترش خوش درخشید تا و برد پرگل تیمش مقابل راه‌آهن را رقم زد تا به حق به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شود.
 

**بهترین سرمربی هفته: برانکو

پرسپولیس پیش بازی دربی را در شرایطی برد که بدون شک یکی از دشوارترین دیدارهای فصل پانزدهم را پیش روی خود داشت که البته هر ۳ امتیاز این دیدار سخت نیز به شاگردان برانکو رسید تا این مربی کروات به عنوان بهترین مربی هفته انتخاب شود.

البته علی دایی سرمربی صبا نیز همراه با تیمش برد پرگلی را به سایپا تحمیل کرد تا این مربی به همراه امیر قلعه‌نویی از خوب‌های هفته باشند.

**مسابقه هفته: ملوان – پرسولیس

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر دیدار تیم‌های ملوان و پرسپولیس به عنوان دیدار هفته انتخاب می‌شود چراکه در این دیدار پرخورد و جذاب، بارها نتیجه تغییر کرد و باعث شد تا هوادارات فوتبال، دیداری پربرخورد و زیبا را شاهد باشند.

**بهترین گلزنان در پایان هفته بیست و پنجم:

۱۴ گل: مهدی طارمی (پرسپولیس)

۱۰ گل: محمد ابراهیمی(گسترش فولاد)

۸ گل: حسن بیت سعید (استقلال خوزستان)

۶ گل: امید ابراهیمی و سجاد شهباززاده (استقلال) – مرتضی تبریزی (ذوب آهن) – مسعود حسن‌زاده (ذوب آهن) – مهرداد محمدی (راه‌آهن) – جلال‌الدین علی‌محمدی (صبای قم) – محسن یوسفی(پدیده)

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: