تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۳ کد مطلب 92258

سال گذشته ۱۱۸ تهرانی با سلاح سرد کشته شدند

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: از ابتدای فروردین تا پایان بهمن سال گذشته(۱۳۹۴ ) ۱۱۸ مورد فوت بر اثر سلاح سرد به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شد. به گزارش مشرق به نقل از از اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، مسعود قادی پاشا افزود: این در حالی است که ۱۱۶ مورد […]

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: از ابتدای فروردین تا پایان بهمن سال گذشته(۱۳۹۴ ) ۱۱۸ مورد فوت بر اثر سلاح سرد به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شد.

به گزارش مشرق به نقل از از اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، مسعود قادی پاشا افزود: این در حالی است که ۱۱۶ مورد فوت بر اثر سلاح سرد در مدت مشابه سال قبل (۱۳۹۳) به این پزشکی قانونی ارجاع شد.

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران خاطر نشان کرد: از کل کشته شدگان در اثر سلاح سرد در ۱۱ ماه سال گذشته ۹۳تن مرد و ۲۵تن زن بودند.

وی ، شمار موارد فوت ناشی از سلاح سرد در بهمن ماه ۹۴را نیز ۱۳تن اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل از آن ۱/۷ کاهش داشت.

سلاح سرد به هر نوع سلاحی که برای دفاع یا تهاجم مورد استفاده قرار بگیرد و از حیطه باروت، شلیک و انفجار گلوله خارج باشد، سلاح سرد می‌گویند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: