تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 92268

کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط سپاه +عکس

نیروهای منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران در حین عملیات گشت زنی روزانه در شمال خلیج فارس به محموله عجیبی برخوردند که پس از بررسی آن، بیش از۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک مارماهی مصنوعی ۴۰ متری کشف و توقیف شد. به گزارش مشرق، رزمندگان واحد گشت و شناسایی مقر شهید میثمی منطقه سوم دریایی […]

نیروهای منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران در حین عملیات گشت زنی روزانه در شمال خلیج فارس به محموله عجیبی برخوردند که پس از بررسی آن، بیش از۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک مارماهی مصنوعی ۴۰ متری کشف و توقیف شد.

به گزارش مشرق، رزمندگان واحد گشت و شناسایی مقر شهید میثمی منطقه سوم دریایی امام حسین (ع) ندسا در جریان گشت های عادی خود در حوالی اروند رود، به دو فروند شناور متردد مشکوک شدند که در پی اخطار و فرار این شناورها، محموله ای شبیه به مارماهی از جنس برزنت و پوشش داخلی خاص از آنان به جای ماند.

پس از تخلیه این شی ، بیش از ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق که با هدف انتقال و تحویل به واسطه هایی در کشورهای همسایه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد. در این ماجرا، قاچاقچیان با ساخت یک محموله ویژه ۴۰ متری از جنس برزنت و پوشش داخلی مخصوص و به شکل لوله مانند، مبادرت به جاسازی سوخت قاچاق کرده بودند.

کشف 42 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط سپاه +عکس

در این عملیات دو نفر از قاچاقچیان دستگیر شدند که پس از انجام بازجویی های اولیه با هماهنگی صورت گرفته به همراه محموله سوخت و کالاهای قاچاق تحویل مقامات قضایی استان خوزستان شدند.

انجام ماموریت و گشت دریایی یکی از مهمترین اهداف به منظور ایمن سازی راههای آبی و جلوگیری از سوء استفاده سوداگران ثروت ملی بوده و این چندمین باری است که سوخت قاچاق توسط دریادلان منطقه سوم ندسا کشف و توقیف می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: