تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۱ کد مطلب 92306

نظر ضرغامی درباره «ابد و یک روز»

عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق رسانه ملی در مورد فیلم «ابد و یک روز» گفت: «ابد و یک روز» یک فیلم کاملا درون خانوادگی است که حداقل می تواند برای نخبگان ، مدیران و دلسوزان جامعه هشدار دهنده باشد . به گزارش پایگاه ۵۹۸، «ابد و یک روز» پر جایزه ترین فیلم سینمایی جشنواره فیلم فجر، […]

عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق رسانه ملی در مورد فیلم «ابد و یک روز» گفت: «ابد و یک روز» یک فیلم کاملا درون خانوادگی است که حداقل می تواند برای نخبگان ، مدیران و دلسوزان جامعه هشدار دهنده باشد .

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «ابد و یک روز» پر جایزه ترین فیلم سینمایی جشنواره فیلم فجر، این روزها در سینماهای کشور در حال اکران است. این فیلم نظرات و بازخوردهای متفاوتی داشته است. عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق رسانه ملی در تازه ترین یادداشتش در اینستاگرام آورده است:

فیلم سینمائی «ابد و یک روز» را در ایام تعطیل در سینما عصر جدید دیدم . این فیلم با دریافت ۹ (۱+۲+۶) سیمرغ بلورین ظاهرا پدیده جشنواره فیلم فجر بود.

فیلم، توانسته اوج فقر ، بدبختی و آسیب های اجتماعی جامعه را به خوبی روایت کند ، به گونه ای که افرادی مثل من با آن رابطه برقرار کرده و آن را به درستی درک کنند .

دیالوگ ها و پیام های چند وجهی فیلم ! و یا حقانیت جوائز اعطائی موضوع بحث من نیست . از نظر من، مخاطبان فیلم اهمیت دارند .

«ابد و یک روز» یک فیلم کاملا درون خانوادگی است که حداقل می تواند برای نخبگان ، مدیران و دلسوزان جامعه هشدار دهنده باشد .

در صورتی که این فیلم ، بعنوان فیلم برگزیده به جشنواره های خارجی ارسال و از آن طریق چهره ای زشت و تحقیر شده از جامعه امروز ایران تصویر شود ، اقدامی ضد ملی تلقی خواهد شد و شبهه سفارشی بودن آن از فراسوی آب ها را تقویت می کند.

نقش آفرینی نوید محمدزاده بعنوان یک معتاد عاصی و پرخاشگر را بسیار می پسندم و آن را با اثر ماندگار آقای مسعود کیمیایی در گوزن ها قابل مقایسه می دانم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: