تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۲ کد مطلب 92320

ادامه نقض آتش‌بس از سوی مزدوران سعودی

گروه‌های تروریستی با نقض مجدد آتش بس، برخی مناطق مسکونی شهر درعا را با خمپاره هدف قرار دادند که در نتیجه آن دست‌کم ۶ شهروند سوری زخمی شدند. به گزارش مشرق، سانا از زخمی شدن ۶ غیرنظامی سوری در حمله خمپاره‌ای گروه‌های تروریستی به شهر درعا خبر داد. یک منبع در فرماندهی پلیس سوریه گفت […]

گروه‌های تروریستی با نقض مجدد آتش بس، برخی مناطق مسکونی شهر درعا را با خمپاره هدف قرار دادند که در نتیجه آن دست‌کم ۶ شهروند سوری زخمی شدند.

ادامه نقض آتش‌بس از سوی مزدوران سعودی
به گزارش مشرق، سانا از زخمی شدن ۶ غیرنظامی سوری در حمله خمپاره‌ای گروه‌های تروریستی به شهر درعا خبر داد.

یک منبع در فرماندهی پلیس سوریه گفت تروریست‌های صبح امروز با دست‌کم ۱۴ گلوله خمپاره محله‌های المطار(فرودگاه)، السحاری و اطراف بیمارستان ملی شهر درعا را هدف قرار دادند که در نتیجه آن ۶ غیرنظامی زخمی شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است.

به گفته این منبع، این حملات خسارت‌هایی به منازل و اماکن عمومی و خصوصی وارد کرده است.

منبع سوری گفت تروریست‌ها  همچنین دو موشک به محله النزهه شهر حمص شلیک کردند که خسارت‌های زیادی به آن وارد کرد.

گروه‌های تروریستی به سرکردگی جبهه النصره در برخی محله‌های شهر درعا همچنان فعال هستند و البته دستورات حامیان خارجی خود را پیاده می‌کنند، این گروه‌ها در تلاش برای درهم شکستن اراده و استقامت مردم درعا و وادار کردن آنها به توقف حمایت از ارتش سوریه، مناطق مسکونی را با خمپاره و موشک هدف قرار می‌دهند، این در حالی است که این گروه‌ها توافق آتش بس را امضا کرده‌اند، ولی هیچ گاه به آن پایبند نبوده‌ اند.

از شهر قامشلی هم خبر می‌رسد که دو نفر بر اثر انفجار تروریستی در محله الکورنیش زخمی شدند، تروریست‌ها این بمب را در داخل یکی از تیرهای برق جاسازی کرده و منفجر کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: