تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۰۳:۱۵ کد مطلب 92368

کاپیتان تیم ملی در اضطراب قرعه کشی جام جهانی

کاپیتان جدید تیم ملی هم درست مثل تمام طرفداران تیم ملی در فاصله چند ساعت تا قرعه کشی مرحله نهایی جام جهانی در اضطراب به سر می برد. به گزارش مشرق، اشکان دژاگه که به صلاحدید کارلوس کی روش در بازی آخر تیم ملی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست در فاصله چند ساعت […]

کاپیتان جدید تیم ملی هم درست مثل تمام طرفداران تیم ملی در فاصله چند ساعت تا قرعه کشی مرحله نهایی جام جهانی در اضطراب به سر می برد.

به گزارش مشرق، اشکان دژاگه که به صلاحدید کارلوس کی روش در بازی آخر تیم ملی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست در فاصله چند ساعت تا آغاز مراسم قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با قراردادن پستی در صفحه اینستاگرام خود نشان داد مثل خیلی از طرفداران ایرانی در اضطراب این مراسم به سر می برد.

اشکان با درج تصویری از تیم ملی ایران در صفحه اینستاگرام خود از طرفدارانش پرسید:«چند ساعت بیشتر تا قرعه کشی مسابقات انتخابی جام جهانی باقی نمانده.دوست دارید تیم ملی کشور عزیزمون ایران با کدام تیم ها هم گروه شود؟».

جالب این که بیشتر طرفداران اشکان و تیم ملی در پاسخ به این سئوال کاپیتان تیم ملی ابراز امیدواری کرده بودند تا عربستان یکی از رقبای ایران در این مرحله از رقابت ها باشد تا بعد از سفر این تیم به تهران ملی پوشان درس خوبی به سعودی ها بدهند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: