تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۰۴:۲۴ کد مطلب 92373

۵۰۰ بنز برای کاروان ملک‌سلمان! +عکس

رسانه های ترکیه فاش کردند که سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی و هیئت همراهش در سفر امروز خود به آنکارا در یکی از بزرگترین هتل های این شهر مستقر و با ۵۰۰ خودروی مرسدس بنز لوکس جابجا خواهند شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از العالم، تهیه مقدمات سفر پنج روزه شاه سعودی و […]

رسانه های ترکیه فاش کردند که سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی و هیئت همراهش در سفر امروز خود به آنکارا در یکی از بزرگترین هتل های این شهر مستقر و با ۵۰۰ خودروی مرسدس بنز لوکس جابجا خواهند شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از العالم، تهیه مقدمات سفر پنج روزه شاه سعودی و هیئت همراهش به آنکارا برای ملاقات با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و شرکت در اجلاس سازمان همکاری اسلامی در شهر استانبول این کشور ادامه دارد.

به گزارش روزنامه القدس العربی، رسانه های ترکیه گوشه ای از مقدمات سفر شاه سعودی را فاش کرده و گفتند یکی از بزرگترین هتل های آنکارا به طور کامل اجاره و به شاه و همراهانش اختصاص یافته است و مدیریت هتل نیز مجبور شده است که در بخش محل اقامت شاه تغییراتی انجام دهد.

500 بنز برای کاروان ملک‌سلمان! +عکس

این رسانه ها تصریح کردند: گروه سعودی اعزامی به آنکارا برای تهیه مقدمات سفر شاه عربستان نیز زودتر به آنکارا آمده و با خود وسایل مخصوص شاه از جمله انواع غذاها و نوشیدنی های مخصوص وی را به همراه آورده است.

گروه یاد شده برای جابجایی شاه و هیئت همراه از مسئولان ترکیه خواسته است که ۵۰۰ دستگاه خودروی مرسدس بنز لوکس را در اختیار آنها قرار دهند و مقامات ترکیه نیز به علت نبود این تعداد دستگاه خودرو از این مدل در شهر آنکارا مجبور به تهیه شمار دیگری از آن از شهرهای استانبول و آنتالیا شده اند.

تصاویری از خیابانهای اطراف هتل در اینترنت منتشر شده است که نشان دهنده خودروهای به صف شده با توجه به پر شدن پارکینگ اختصاصی هتل دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: