تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۰۴:۲۶ کد مطلب 92375

امیرآبادی: برخلاف برخی‌ها استقلال را شانس قهرمانی می‌دانم

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: برخلاف برخی‌ها که می‌گویند استقلال ضعیف شده، من این تیم را جزو شانس‌های قهرمانی می‌دانم. به گزارش مشرق، مهدی امیرآبادی درباره دربی روز جمعه اظهار داشت: امیدوارم جدا از هر گونه بحثی، شاهد بازی خوبی باشیم و بازیکنان و هواداران دو تیم به همدیگر بی‌احترامی نکنند. این روزها خیلی‌ها […]

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: برخلاف برخی‌ها که می‌گویند استقلال ضعیف شده، من این تیم را جزو شانس‌های قهرمانی می‌دانم.

به گزارش مشرق، مهدی امیرآبادی درباره دربی روز جمعه اظهار داشت: امیدوارم جدا از هر گونه بحثی، شاهد بازی خوبی باشیم و بازیکنان و هواداران دو تیم به همدیگر بی‌احترامی نکنند. این روزها خیلی‌ها اعتقاد دارند که استقلال ضعیف است و پرسپولیس برنده دربی، اما تجربه نشان داده تیمی که ضعیف‌تر بوده، موفق‌تر عمل کرده است.

«دربی با همه بازی‌ها تفاوت دارد». وی با بیان این جمله افزود: شاید تیمی بوده که در دیدارهای گذشته نتیجه نگرفته اما در دربی برنده شده است. بنابراین دربی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. از اینکه دو تیم استقلال و پرسپولیس پس از سال‌ها در کورس قهرمانی قرار گرفته‌اند خوشحالم اما برخلاف برخی‌ها که می‌گویند استقلال ضعیف شده است، من این تیم را جزو شانس‌های قهرمانی می‌دانم و می‌تواند در دربی برنده باشد. اگر پرسپولیس بخواهد با غرورِ بردهای گذشته وارد زمین شود، مقابل استقلالی که بازیکنان باتجربه بیشتری دارد، دچار مشکل خواهد شد.

بازیکن پیشین استقلال اشاره‌ای به حضورش در دربی کرد و گفت: در دربی‌های گذشته خاطرات زیادی دارم. در یکی از دربی‌ها اشتباه کردم و پرسپولیس گل زد اما پس از آن سه پاس گل در دربی‌های مختلف دادم تا به نوعی جبران کرده باشم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: