تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۰۴:۴۱ کد مطلب 92381

"کلینتون"، داعش را به گردن ایران انداخت

هیلاری کلینتون در واکنش به اتهامات اخیر مدعی شد که بشار اسد، روسیه و ایران باعث به وجود امدن گروه داعش شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، فارس نوشت: هیلاری کلینتون نامزد انتخابات درون حزبی دموکراتها در مصاحبه با شبکه سی ان ان به برخی از اتهامات علیه خودش پاسخ داد. وی در واکنش به اتهام […]

هیلاری کلینتون در واکنش به اتهامات اخیر مدعی شد که بشار اسد، روسیه و ایران باعث به وجود امدن گروه داعش شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، فارس نوشت: هیلاری کلینتون نامزد انتخابات درون حزبی دموکراتها در مصاحبه با شبکه سی ان ان به برخی از اتهامات علیه خودش پاسخ داد.

وی در واکنش به اتهام مدیر برنامه های برنی سندرز که گفته بود سیاست خارجی کلینتون باعث خلق گروه تروریستی داعش شد گفت: این اظهارات چرند است. این روزها این افراد حرفهای زیادی درباره من میزنند اما من توجهی به آنها نمی‌کنم.

وی افزود: داعش در وهله اول زاییده خلا قدرت در سوریه بود که عامل آن بشار اسد و حامیان وی مثل ایران و روسیه هستند.

وی درباره اظهارات سندرز نیز که گفته بود حملات اسرائیل به نوار غزه نامتناسب بود و باعث کشته شدن انسانهای بیگناه شد نیز گفت: شما وقتی مورد حملات راکتی قرار می‌گیرید و مردم و سربازانتان زیر آتش حملات هستند باید پاسخ بدهید. در سال ۲۰۱۲ که من درباره آتش بس بین حماس و اسرائیل مذاکره می‌کردم فهمیدم که این حماس است که علیه اسرائیل حمله می‌کند. آنها حمله می‌کنند و به میان مردم میروند و برای اسرائیل سخت است که دقیقا کسانی که به آنها حمله میکنند را هدف قرار دهد.

وی افزود: من فکر می‌کنم که اسرائیل حق دارد از خودش دفاع کند و من از حق دفاع از خود برای اسرائیل حمایت می‌کنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: