تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۰۷:۳۲ کد مطلب 92391

انتشار مقالات شهید آوینی در قالبی جدید

مدیر انتشارات واحه از چاپ مقالات شهید آوینی در قالبی جدید برای عرضه در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران خبر داد. به گزارش مشرق، مریم امینی، مدیر انتشارات واحه و همسر شهید آوینی، با اشاره به کارهای جدید در دست انتشار این انتشارات گفت: قرار است مجموعه‌ مقالات و تک‌نگاری‌های شهید آوینی در […]

مدیر انتشارات واحه از چاپ مقالات شهید آوینی در قالبی جدید برای عرضه در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش مشرق، مریم امینی، مدیر انتشارات واحه و همسر شهید آوینی، با اشاره به کارهای جدید در دست انتشار این انتشارات گفت: قرار است مجموعه‌ مقالات و تک‌نگاری‌های شهید آوینی در قالبی جدید روانه بازار کتاب شود.

وی ادامه داد: پیش‌تر این مقالات و تک‌نگاری‌ها به صورت پراکنده از طرق مختلف منتشر شده‌اند. قصد داریم با انتشار این مجموعه، مطالب جامع‌تر و در زمینه‌های مختلف به مخاطب عرضه شود. این دست از مطالب هم کوتاه هستند و هم جذاب. از این نظر می‌توانند تصویری کامل از اندیشه‌های شهید آوینی ارائه دهند.

مدیر انتشارات واحه یادآور شد: عنوان هر اثر برگرفته از عنوان مقالات و تک‌نگاری‌ها انتخاب شده است. از دیگر ویژگی‌های این اثر همراه بودن آنها با عکس است. این مجموعه در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

به گفته وی؛ این مجموعه حاصل یک طرح در انتشارات است که تا اردیبهشت‌ماه تعداد پنج جلد از آن منتشر و کار به تدریج افزوده خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: