تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۷ کد مطلب 92481

شانتاژ ۱۰۵،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومانی گاف بزرگ زنجیره‌ای‌ها بود

کارشناس رسانه گفت: رسانه‌های زنجیره ای به حقوق رسانه ای مردم و خوانندگان خود بی اعتنا هستند و این دست فریب‌کاری‌ها نشان دهنده‌ی ماهیت این روزنامه‌ها و مطبوعات است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، قدیری ابیانه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، درباره اشتباه فاحش روز گذشته‌ی رسانه‌های زنجیره ای در انعکاس صحبت‌های احمد توکلی […]

کارشناس رسانه گفت: رسانه‌های زنجیره ای به حقوق رسانه ای مردم و خوانندگان خود بی اعتنا هستند و این دست فریب‌کاری‌ها نشان دهنده‌ی ماهیت این روزنامه‌ها و مطبوعات است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، قدیری ابیانه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، درباره اشتباه فاحش روز گذشته‌ی رسانه‌های زنجیره ای در انعکاس صحبت‌های احمد توکلی گفت: سیاست رسانه‌های چپ این است که مرتباً مطالبی در رابطه با فساد در دولت گذشته منتشر کنند؛ بلکه بتوانند فساد و کوتاهی عملکرد خود را بپوشانند.

وی با بیان این‌که این اتفاق یک گاف بزرگ رسانه ای است، گفت: این رسانه‌ها برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن هر نوع دروغی هستند و سعی می‌کنند تا حتی نکات مثبت دولت گذشته را با بیانی متفاوت به نکات منفی تبدیل کنند.

این استاد دانشگاه و کارشناس رسانه ای با برشمردن برخی ویژگی‌های این رسانه‌ها از جمله تخریب رقبا، جعل مطالب و فریب افکار عمومی؛ افزود: این شیوه‌های انتشار اخبار بیشتر در رسانه‌های صهیونیستی دیده می‌شود. این در حالی است که این جماعت معلوم الحال متأسفانه همین تاکتیک را در قبال نیروهای مومن و انقلابی به کار می‌برند.

 قدیری ابیانه با اظهار تاسف نسبت به این اقدامات تخریبی گفت: رسانه‌های زنجیره ای به حقوق رسانه ای مردم و خوانندگان خود بی اعتنا هستند و این دست فریب‌کاری‌ها نشان دهنده‌ی ماهیت این روزنامه‌ها و مطبوعات است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: