تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۱ کد مطلب 92491

فرآورده خونی فرانسه هنوز قربانی می‌گیرد

علی پاشایی جانباز ۷۰درصد قطع نخاع که در سال‌های انقلاب جانباز شده بود پس از گذشت ۳۸ سال تحمل درد و رنج ناشی از وضعیت جانبازی‌اش بامداد امروز در بیمارستان ساسان به شهادت رسید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، جانباز ۷۰ درصد انقلاب «علی پاشایی» بعد از گذشت ۳۸ سال تحمل درد و رنج ناشی از […]

علی پاشایی جانباز ۷۰درصد قطع نخاع که در سال‌های انقلاب جانباز شده بود پس از گذشت ۳۸ سال تحمل درد و رنج ناشی از وضعیت جانبازی‌اش بامداد امروز در بیمارستان ساسان به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، جانباز ۷۰ درصد انقلاب «علی پاشایی» بعد از گذشت ۳۸ سال تحمل درد و رنج ناشی از جراحات جانبازی بامداد امروز ۲۴ فروردین ماه در بیمارستان ساسان به شهادت رسید.

شهید علی پاشایی جانباز قطع نخاع ۷۰ درصد سی‌ام مهرماه سال ۵۷ در حوادث و رخدادهای انقلابی جانباز شده بود. او طی ۳۸ سال جانبازی خود دچار مشکلات و درد و رنج‌های بسیاری بود که از این میان می‌توان به افت فشار همیشگی، از کار افتادن کلیه، دیالیز شدن، عفونت استخوانی و هپاتیت c بر اثر تزریق فرآورده خونی آلوده اشاره کرد که در نهایت وی با درد و رنج بسیار بر اثر ایست قلبی شب گذشته به یاران شهید خود پیوست.

شهید علی پاشایی متولد سال ۱۳۳۴ بود که سال ۵۷ جانباز شد. از وی یک دختر و یک پسر به یادگار مانده است. اخبار تشییع پیکر مطهر این شهید متعاقباً اعلام می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: