تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۶ کد مطلب 92501

کوثری: آقای روحانی! کجای این عزت است که بازی‌های فوتبال در کشور ثالث انجام شود؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس از تصمیم مسئولان مبنی بر برگزاری دیدار تیم‌های ملی و باشگاهی ایران و عربستان در کشور ثالث به شدت انتقاد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز (سه‌شنبه) مجلس در تذکری شفاهی به وزیر ورزش و […]

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس از تصمیم مسئولان مبنی بر برگزاری دیدار تیم‌های ملی و باشگاهی ایران و عربستان در کشور ثالث به شدت انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز (سه‌شنبه) مجلس در تذکری شفاهی به وزیر ورزش و جوانان پیرامون پذیرفتن بازی‌های فوتبال بین تیم‌های ملی و باشگاهی ایران و عربستان در کشور ثالث اظهار داشت: عربستان سعودی اعلام کرده که ایران ناامن است و موضوع را به کنفدراسیون فوتبال آسیا کشانده که نهایتاً اینطور تصمیم‌گیری شده که بازی‌های تیم‌های ملی و باشگاهی ایران و عربستان در کشور ثالث برگزار شود و متاسفانه دولت و وزارت ورزش نیز آن را پذیرفته‌اند.

وی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: آقای روحانی، برادر عزیز! شما که اینطور وانمود می‌کردید که می‌خواهید عزت را برای ملت ایران بیاورید، کجای این عزت است که در کشور ثالثی بازی‌های فوتبال انجام شود؟ اینکه شما قبول کردید که در کشور ثالثی با تیم‌های ملی و باشگاهی بازی کنید و عربستان، قطر را انتخاب کرده و شما نیز عمان را انتخاب کرده‌اید، آیا این عزت است؟ یعنی با این کار قبول کردید که ایران ناامن است، در صورتی که ایران بالاترین امنیت را ایجاد کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: