تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۰۳:۲۹ کد مطلب 92533

حسرت ۸ ماهه مهاجم مورد علاقه ژنرال

این روزها آسمان تراکتورسازان تبریزی در فوتبال آسیا و ایران آفتابی است با این حال ماجم سرشناس این تیم همچنان در گلزنی برای گروه ورزشی مشرق – فرزاد حاتمی مهاجم بدی نیست. یک فوروارد موفق در بازی هوایی که اتفاقا روی زمین هم از تکنیک خوبی برخوردار است. با این حال مدتی است که موفق […]

این روزها آسمان تراکتورسازان تبریزی در فوتبال آسیا و ایران آفتابی است با این حال ماجم سرشناس این تیم همچنان در گلزنی برای

آخرین باری که مهاجم مورد علاقه ژنرال گل زدگروه ورزشی مشرق – فرزاد حاتمی مهاجم بدی نیست. یک فوروارد موفق در بازی هوایی که اتفاقا روی زمین هم از تکنیک خوبی برخوردار است. با این حال مدتی است که موفق به گلزنی نشده است.

مهاجم اسبق استقلالی‌ها به دلیل سبک و سیاق خاصی که در بازی دارد همواره مورد علاقه امیر قلعه‌نویی بوده است.

فرزاد در نیم فصل دوم لیگ جاری از ملوان راهی تراکتورسازی شد تا دوباره زیر نظر ژنرال آبی‌ها توپ بزند. اتفاقا این مهاجم «قدرتی»، در ترکیب اصلی تیم اول شهر تبریز بد هم کار نکرده است. فرزاد در پیروزی ۲ بر یک دو روز قبل برابر ذوب‌آهن یکی از خوب‌های تیمش بود.

با تمام این اوصاف آنچه از لحاظ آماری در مورد این مهاجم به چشم می‌آید، گل نزدن او طی هفته‌های متمادی است. مهاجم اسبق دو تیم سرخابی پایتخت، در نیم فصل دوم ۸ بازی برای تیم امیر قلعه‌نویی انجام داده و موفق به گلزنی نشده است.

این مهاجم گل اول و آخر خود در فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران را – در ایستگاه سوم رقابت‌ها – به استقلال اهواز، زده آن هم در شرایطی که بازیکن ملوان بود. دیداری که ۲۲ مرداد ۹۴ برگزار شد و این یعنی حسرت ۸ ماهه مهاجم محبوب ژنرال!

 با این شرایط باید صبر کرد و دید بعد طلسم گل نزدن های این مهاجم که همواره به ترکیب اصلی تراکتورسازان راه پیدا می کند؛ بالاخره چه زمانی شکسته خواهد شد؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: