تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۳ کد مطلب 92616

عملیات نیروهای ویژه سپاه در میرجاوه

نیروهای ویژه سپاه دقایقی پیش با پشتیبانی هوایی و زمینی، پاسگاه اشغال شده توسط دشمن فرضی را در ادامه برگزاری رزمایش امنیتی پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله و سلم با موفقیت آزاد کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، به منطقه عمومی رزمایش سپاه، در دومین روز از برگزاری رزمایش امنیتی پیامبر […]

نیروهای ویژه سپاه دقایقی پیش با پشتیبانی هوایی و زمینی، پاسگاه اشغال شده توسط دشمن فرضی را در ادامه برگزاری رزمایش امنیتی پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله و سلم با موفقیت آزاد کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، به منطقه عمومی رزمایش سپاه، در دومین روز از برگزاری رزمایش امنیتی پیامبر اعظم(ص) در منطقه جنوب شرق کشور که از لحظاتی پیش با حضور سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و برخی دیگر از فرماندهان سپاه در منطقه عمومی میرجاوه آغاز شد، نیروهای ویژه سپاه عملیات مقابله با کمین، آزادی پاسگاه‌های مرزی و عملیات راه بندان را با موفقیت انجام دادند.

در این عملیات، بالگردهای سپاه مواضع دشمن  فرضی را هدف قرار دادند و نیروهای پیاده با قرار گرفتن در مقابل نیروهای دشمن فرضی، مواضع آنها را منهدم کرده و عملیات راه‌بندان را با موفقیت انجام دادند.

نیروهای ویژه سپاه دقایقی پیش با پشتیبانی هوایی و زمینی، پاسگاه اشغال شده توسط دشمن فرضی را در ادامه برگزاری رزمایش، با موفقیت آزاد کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: