تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۶ کد مطلب 92661

حضورچشمگیرسوری‌ها در رای‌گیری+تصاویر

هر جایی که ارتش توانسته بود آرامشی برقرار کند، مردم فوج فوج پای صندوق‌های رأی رفته‌اند. مردمی که حال به خوبی خطر سلفی‌گری و افتادن سوریه به دام آن‌ها را به خوبی درک می‌کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، دومین انتخابات پارلمانی سوریه پس از تغییر قانون اساسی این کشور در فوریه ۲۰۱۲ در حالی ساعت […]

هر جایی که ارتش توانسته بود آرامشی برقرار کند، مردم فوج فوج پای صندوق‌های رأی رفته‌اند. مردمی که حال به خوبی خطر سلفی‌گری و افتادن سوریه به دام آن‌ها را به خوبی درک می‌کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دومین انتخابات پارلمانی سوریه پس از تغییر قانون اساسی این کشور در فوریه ۲۰۱۲ در حالی ساعت هفت صبح امروز (چهارشنبه) آغاز شد که رسانه‌های غربی و معارض عربی، این انتخابات را به سخره می‌گرفتند.
به گزارش فارس، اما مردم تمامی استان‌ها به جز رقه و ادلب که تماما دست تروریست‌هاست، در مناطقی که امنیت برقرار بود پای صندوق‌های رأی رفته‌اند.

گزارش تصویری زیر به خوبی حضور مردم در استان‌های مختلف سوریه را به تصویر می‌کشد.


بشار اسد و همسرش اسماء اسد


استان الحسکه. قامشلی (کردنشین)


استان الحسکه. قامشلی (کردنشین)


مسجد عثمان دمشق


استان لاذقیه


استان قنیطره


استان طرطوس


استان طرطوس


استان ریف دمشق


استان درعا


استان درعا


استان حمص


استان حمص در مرز لبنان


شمال استان حمص


شمال استان حمص


استان حماه


استان حلب


استان حلب


اهالی استان های ادلب و حلب که در لاذقیه در انتخابات شرکت و کاندیدهای شهر خود را انتخاب می‌کنند. به علت نا امنی و حضور تروریست‌ها در برخی مناطق سوریه، کاندیدهای این مناطق در شهرها و استان‌های امن کاندید شده‌اند

منبع تصاویر: خبرگزاری سانا

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: