تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۹ کد مطلب 92665

«صفحه مرگ» اپل بعد از ۱۸ ماه برطرف می‌شود

«صفحه سفید مرگ» یکی از مشکلاتی است که دارندگان موبایل‌های آیفون و تبلت‌های آیپد بعد از عرضه iOS 8 تا امروز، با آن دردسرهای زیادی داشته‌اند. اما حالا با توجه به نسخه بتای iOS 9.3.2 که در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته، می‌توان گفت اپل این باگ را به صورت کامل برطرف کرده است.  به […]

«صفحه سفید مرگ» یکی از مشکلاتی است که دارندگان موبایل‌های آیفون و تبلت‌های آیپد بعد از عرضه iOS 8 تا امروز، با آن دردسرهای زیادی داشته‌اند. اما حالا با توجه به نسخه بتای iOS 9.3.2 که در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته، می‌توان گفت اپل این باگ را به صورت کامل برطرف کرده است.

 به گزارش مشرق، هنگام وقوع این باگ، اپلیکیشن گیم سنتر با صفحه ای سفید رنگ به نمایش در می آید و یا بازی در حال اجرا، دچار کرش می شود. یکی دیگر از نشانه های باگ مورد بحث، فریز شدن تنظیمات اپلیکیشن از طریق گیم سنتر است.
 
دارندگان آیپد و آیفون از گیم سنتر برای اجرای بازی های چندنفره، رقابت با سایر کاربران سیستم عامل iOS و دسترسی به لیدربرد استفاده می کنند. اولین ورژن بتای iOS 9.3.2 چهارشنبه گذشته در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت و به فاصله یک روز، مشترکین برنامه تست عمومی نسخه بتا هم به آن دست پیدا کردند.
 
اگرچه بسیاری از کاربران بعد از تست این نسخه بتا، خبر از برطرف شدن باگ «صفحه سفید مرگ» در iOS 9.3.2 داده اند اما همچنان باید منتظر تایید رسمی اپل در این رابطه ماند.

منبع: دیجیاتو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: