تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۶ کد مطلب 92674

داعش جوانان عراقی را به شلاق بست+عکس

در ادامه جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش علیه مردم مناطق تحت سیطره این گروه در عراق و سوریه، ساعتی پیش عناصر یگان الحسبه (پلیس داعش) ۳ جوان اهل سنت عراقی ساکن شهر مرزی “القائم” را در میدان مرکزی این شهر شلاق زد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش علیه مردم مناطق […]

در ادامه جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش علیه مردم مناطق تحت سیطره این گروه در عراق و سوریه، ساعتی پیش عناصر یگان الحسبه (پلیس داعش) ۳ جوان اهل سنت عراقی ساکن شهر مرزی “القائم” را در میدان مرکزی این شهر شلاق زد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش علیه مردم مناطق تحت سیطره این گروه در عراق و سوریه، ساعتی پیش عناصر یگان الحسبه (پلیس داعش) ۳ جوان اهل سنت عراقی ساکن شهر مرزی “القائم” را در میدان مرکزی این شهر شلاق زد.

داعش جوانان عراقی را به شلاق بست+عکس

بنابر این گزارش، اتهام این سه جوان سرقت عنوان شده که عناصر داعش پس از دستگیری آنها را در میدان مرکزی شلاق زده و در خیابانهای مرکزی شهر بمدت دو روز به صلیب کشیدند. شهر القائم در نقطه صفر مرزی استان الانبار عراق با شهر “البوکمال” استان دیرالزور در شرق کشور سوریه قرار داشته و از نخستین مناطقی بود که طی هجوم نیروهای داعش به اشغال تروریستها در آمده است. استانهای الانبار و نینوی عراق و رقه و دیرالزور در سوریه از سال ۲۰۱۴ به اشغال کامل داعش در آمده اند.

داعش جوانان عراقی را به شلاق بست+عکس
داعش جوانان عراقی را به شلاق بست+عکس
داعش جوانان عراقی را به شلاق بست+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: