تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۲۳:۲۴ کد مطلب 92685

نظر آنچلوتی درباره شانس قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان تغییر کرد

سرمربی فصل آینده بایرن مونیخ نظرش را درباره اینکه بارسلونا شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است را تغییر داد. به گزارش مشرق، کارلو آنچلوتی سرمربی فصل آینده بایرن مونیخ  یکی از کسانی بود که پیش از این اعلام کرده بود بارسلونا در این فصل شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است. وی […]

سرمربی فصل آینده بایرن مونیخ نظرش را درباره اینکه بارسلونا شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است را تغییر داد.

به گزارش مشرق، کارلو آنچلوتی سرمربی فصل آینده بایرن مونیخ  یکی از کسانی بود که پیش از این اعلام کرده بود بارسلونا در این فصل شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است. وی در جدیدترین مصاحبه خود نظرش را تغییر داد.

آنچلوتی در مصاحبه با سایت گل اظهار داشت: یک هفته پیش همه فکر می‌کردند که بارسلونا شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است که یکی از آنها من بودم اما در یک هفته گذشته بارسا افت کرده است و برای قهرمانی کار سختی پیش رو دارد.

وی درباره بایرن گفت:  افت اخیر بارسلونا به نفع بایرن است و گواردیولا از این افت حتما در مرحله بعد استفاده خواهد کرد. بایرن فصل خوبی را پشت سر گذاشته و فرصت قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارد.

این حرف‌های آنچلوتی در حالی است که بارسلونا در چند روز گذشته ال کلاسیکو را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد و بازی اخیر خود در لالیگا مقابل سوسیه‌داد را نیز واگذار کرد.

بارسلونا امشب در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان اتلتیکو مادرید است و کار سختی را پیش رو دارد. بارسا در بازی رفت با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: