تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۲ کد مطلب 92693

تشکر باشگاه بنفیکا از ابراز علاقه رونالدو

باشگاه بنفیکا از ابراز علاقه ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها برای بازی با آنها در مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا تقدیر و تشکر کرد. به گزارش مشرق، کریستیانو رونالدو ستاره کهکشانی‌ها توانست شب گذشته یک تنه رئال مادرید را به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند. او در مصاحبه خود بیان کرده بود که دوست دارد […]

باشگاه بنفیکا از ابراز علاقه ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها برای بازی با آنها در مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مشرق، کریستیانو رونالدو ستاره کهکشانی‌ها توانست شب گذشته یک تنه رئال مادرید را به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند. او در مصاحبه خود بیان کرده بود که دوست دارد بنفیکا امشب بایرن را شکست دهد. در نتیجه باشگاه پرتغالی از این ابراز علاقه ستاره پرتغالی تقدیر و تشکر کرد.

روزنامه موندو دیپورتیو اسپانیا اعلام کرد: سایت باشگاه بنفیکا با انتشار عکسی از رونالدو از ابراز علاقه ستاره پرتغالی برای بازی با آنها در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا تقدیر و تشکر کرد.

این درحالی است که بنفیکا دیدار رفت خود را در ورزشگاه آلیانس آرنا با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و امشب در خانه شانس زیادی را برای غلبه بر بایرن دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: