تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۲ کد مطلب 92769

تدابیر امنیتی انگلیس برای جلوگیری از ورود مهاجران

دیوید کامرون خطاب به نماینده های پارلمان انگلیس از تدابیر امنیتی دولتش برای جلوگیری از ورود مهاجران به این کشور خبر داد. به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس با اشاره به بحران مهاجران در اروپا در یک سال اخیر از محافظت مرزهای انگلیس در مقابل مهاجران خبر داد. وی […]

دیوید کامرون خطاب به نماینده های پارلمان انگلیس از تدابیر امنیتی دولتش برای جلوگیری از ورود مهاجران به این کشور خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس با اشاره به بحران مهاجران در اروپا در یک سال اخیر از محافظت مرزهای انگلیس در مقابل مهاجران خبر داد.

وی هشدار داد انگلیس مرزهای خود را در مقابل مهاجران به خصوص مهاجران اقتصادی بسته نگه خواهد داشت. در سپتامبر سال گذشته انگلیس با فرمان دیوید کامرون از پذیرش ۱۶۰هزار مهاجر سهمیه بندی شده توسط اتحادیه اروپا خودداری کرده بود.

انگلیس به تازگی اعلام کرده است تا سال ۲۰۲۰ حاضر است ۲۰هزار نفر از مهاجران ساکن اردوگاههای کشورهای همسایه سوریه را بپذیرد.

دیوید کامرون با اعلام این خبر افزود: انگلیس تنها مهاجران به دلایل سیاسی را پذیرش می کند و حاضر نیست به مهاجران اقتصادی پناهندگی بدهد.

کامرون در مقابل نمایندگان پارلمان انگلیس اطمینان داد که تدابیر لازم برای جلوگیری از ورود این مهاجران به انگلیس در نظر گرفته شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: