تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵ کد مطلب 92771

نفت و دولت از اقتصاد کنار گذاشته شوند

نایب‌رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان با بیان اینکه نفت و دولت را باید از اقتصاد کنار گذاشت،‌ گفت: ما در حوزه اقتصادی با بخش‌های مختلف که وظیفه دارند اقتصاد را حمایت کنند همواره مشکل داشتیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حمیدرضا رهبر چهارشنبه شب […]

نایب‌رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان با بیان اینکه نفت و دولت را باید از اقتصاد کنار گذاشت،‌ گفت: ما در حوزه اقتصادی با بخش‌های مختلف که وظیفه دارند اقتصاد را حمایت کنند همواره مشکل داشتیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حمیدرضا رهبر چهارشنبه شب در نشست نوروزی فعالان اقتصادی استان همدان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی شاه‌بیت مباحث حوزه اقتصادی است، اظهار کرد: مشکلات دولت ناشی از بی‌تدبیر‌های هشت سال گذشته است به طوری که حجم این مشکلات بیش از حد تصور است.

وی با بیان اینکه مخاطب سخنان مقام معظم رهبری بخش خصوصی نبود، افزود: شرایط نامناسب اقتصادی و فعالیت بخش خصوصی در این وضعیت نشان داد که بخش خصوصی در حال انجام کار است و در این راه نیز با خسارات زیادی مواجه شد.

نایب‌رئیس اول اتاق بازرگانی استان همدان با اشاره به اینکه مخاطب سخنان مقام معظم رهبری سه قوه کشور بودند، تصریح کرد: دولت و نفت را باید از اقتصاد گرفت و مردم و بخش خصوصی را براِی آن نگه داشت.

وی با بیان اینکه اقدام و عملی که مد نظر مقام معظم رهبری برای سه قوه است، ادامه داد: ما در حوزه اقتصادی با بخش‌های مختلف که وظیفه دارند اقتصاد را حمایت کنند همواره مشکل داشتیم.

رهبر با تأکید بر اینکه همواره با روی باز مسئولان قوه مجریه رو‌به‌رو بودیم، خاطرنشان کرد: در پایان گفت‎و‌گو با مدیران و مسئولان با این مسئله همواره مواجهیم که قانون برخی از موارد را پیش‌بینی نکرده و نمایندگان باید قوانین را تغییر و یا تصویب کنند تا در حوزه تولید و اشتغال شاهد پیشرفت باشیم.

وی با بیان اینکه اگر مسئولان به داد بخش خصوصی نرسند، فعالان بخش خصوصی افسردگی اقتصادی خواهند کرد، گفت: مدیران اجرایی استان باید به دستورات استاندار تمکین کنند.

رئیس خانه صنعت و معدن استان همدان با اشاره به اینکه خوشبختانه شاهد اجرایی شدن برجام هستیم، اظهار کرد: برداشتن تحریم‌ها و باز شدن مراوده‌های بین‌المللی حداقل ۳۰ درصد مشکلات را برطرف کرده است.

وی با تأکید بر اینکه سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی، فعالان اقتصادی بودند، افزود: واحدهایی در شرایط سخت اقتصادی جهاد و از خودگذشتگی کردند و امروز نوبت مسئولان در هر سه قوه است که به خط مقدم این جهاد بیایند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: