تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۳ کد مطلب 92793

دهقان :کشور متجاوزر را پشیمان می کنیم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: هر کشوری که قصد تجاوز به ایران را داشته باشد، از این اقدام پشیمان می کنیم. سردار حسین دهقان دقایقی پیش در مراسم الحاق داک دو هزار تنی به نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: گذشته تاریخ نیروهای مسلح بیان این حقیقت است که نیروهای […]

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: هر کشوری که قصد تجاوز به ایران را داشته باشد، از این اقدام پشیمان می کنیم.

سردار حسین دهقان دقایقی پیش در مراسم الحاق داک دو هزار تنی به نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: گذشته تاریخ نیروهای مسلح بیان این حقیقت است که نیروهای مسلح قصد تجاوز و سلطه طلبی در منطقه و فرا منطقه ای را ندارند.
وی افزود: این تجربه را به دنیا منتقل کردیم که اگر کشوری قصد تجاوز به ایران را داشته باشد، آنها از این اقدام پشیمان می کنیم.
وزیر دفاع نیروهای مسلح را مدافع ملت مسلمان دانست و تصریح کرد: امروز آمریکا و صهیونیستی با راه اندازی جنگ نیابتی مردم بی گناه را می کشند و قصد ناامنی منطقه را دارند.
وی گفت: هر جا در عالم نظام سلطه گر و در رأس آن نظام سیاسی آمریکا بخواهد علیه جبهه مقاومت اقدامی صورت دهد ملت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تمام توان در مقابل آنها می ایستند.
دهقان با اشاره به اینکه نیروهای مسلح قصد تجاوز و توسعه طلبی در منطقه و فرامنطقه ای را ندارند، افزود: نیروهای مسلح این تجربه را منتقل کردند که اگر قدرت های منطقه ای و فرامنطقه ای بخواهند چشم طمع به این کشور داشته باشند آنها را پشیمان می کنند.
قلب اروپا در معرض اقدام های تروریستی
وی با بیان اینکه جریان های قدرت از جریان های تروریستی حمایت می کنند، گفت: آنها بالاترین جنایت های بشری را در یمن، عراق، آفریقا، دامن زدند و حتی این جنایت ها به درون کشورهای به ظاهر پیشرفته و متمدن که فکر می کردند ادبیات و فرهنگ و نظام سیاسی آنها می تواند مانع از آشوب در درون آنها باشد نیز رخنه کرده است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امروز قلب اروپا در معرض اقدام های تروریستی است، افزود: امروز نیاز به اجماع، اقدام، عزم و اراده برای مقابله با جریان های تروریستی است و جمهوری اسلامی در پیشاپیش این حرکت قرار دارد.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: