تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۸ کد مطلب 92798

جنگ جهانی سوم در راه است!؟/ پرواز بمب افکن های روس بر فراز ناو آمریکایی!

به گزارش میدان ۷۲ به دنبال پرواز دو بمب افکن سوخو-۲۴ و یک بالگرد کا-۲۷ نیروی هوایی روسیه بر فراز ناوشکن موشک انداز آمریکایی دونالد کوک در دریای بالتیک، آمریکا در بیانیه ای از روسیه در این مورد توضیح خواست. به گزارش تابش کوثر، رسانه های روسی از جمله خبرگزاری روسیا سگودنیا، فرماندهی نیروهای امریکایی […]

به گزارش میدان ۷۲ به دنبال پرواز دو بمب افکن سوخو-۲۴ و یک بالگرد کا-۲۷ نیروی هوایی روسیه بر فراز ناوشکن موشک انداز آمریکایی دونالد کوک در دریای بالتیک، آمریکا در بیانیه ای از روسیه در این مورد توضیح خواست.
به گزارش تابش کوثر، رسانه های روسی از جمله خبرگزاری روسیا سگودنیا، فرماندهی نیروهای امریکایی در اروپا روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: آمریکا از کانال های دیپلماتیک از روسیه خواستار توضیح در مورد پرواز هواپیمای روسی از ارتفاع پایین بر فراز ناوشکن آمریکایی در دریای بالتیک شده است.
در بیانیه خاطرنشان شده است: پرواز روز چهارشنبه بمب افکن های روسیه بر فراز ناوشکن دونالد کوک تنها مورد پرواز هواپیماهای نظامی بر فراز ناوهای آمریکایی در روزهای اخیر نبود و روز دوشنبه نیز یک فروند بمب افکن سوخو-۲۴ بر فراز ناوشکن دونالد کوک از ارتفاع پایین پرواز کرد.
در بیانیه آمده است: در هنگام پرواز بمب افکن روسی بر ناوشکن آمریکایی، بالگرد بر عرشه ناو در حال سوختگیری بود.
رسانه های روسی روز چهارشنبه از مانور دو فروند بمب افکن سوخو-۲۴ و یک بالگرد کا-۲۷ نیروی هوایی روسیه بر فراز ناوشکن موشک انداز آمریکایی دونالد کوک در دریای بالتیک خبر دادند.
این رسانه ها از جمله رادیو اکومسکو به پرواز از ارتفاع پایین دو فروند بمب افکن سوخو-۲۴ و یک فروند بالگرد کا-۲۷ نظامی بر فراز ناوشکن دونالد کوک در دریای بالتیک اشاره و خاطرنشان کردند: هواپیماها و بالگرد نظامی روسی چند بار از ارتفاع پایین بر فراز ناوشکن امریکایی پرواز کردند.
این حادثه روز سه شنبه رخ داد و ناوشکن آمریکایی در هنگام پرواز جنگنده ها و بالگرد نظامی روسی در آبهای بین المللی در دریای بالتیک قرار داشت.
این رسانه ها به نقل از شبکه خبری آمریکایی سی.ان.ان اعلام کردند: آمریکا این حادثه را اقدام تحریک آمیز خواند که برای ناوشکن این کشور خطر ایجاد کرده بود.
در همین حال به گزارش رسانه های روسی، جنگنده های سوخو-۲۴ نیروی هوایی روسیه در هنگام پرواز بر فراز ناوشکن آمریکایی فاقد تسلیحات بودند.

منبع :ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: