تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۹ کد مطلب 92804

عارف ، توافق با لاریجانی را تکذیب کرد

به گزارش میدان ۷۲ رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در مورد برخی اخبار منتشرشده مبنی براینکه رئیس مجمع تشخیص، رئیس جمهور و رئیس دولت اصلاحات در مورد ریاست وی در مجلس دهم توافق کرده اند، گفت: من هم اولین بار است خبری را از شما می شنوم و اطلاعی ندارم. محمدرضا عارف رئیس شورای […]

به گزارش میدان ۷۲ رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در مورد برخی اخبار منتشرشده مبنی براینکه رئیس مجمع تشخیص، رئیس جمهور و رئیس دولت اصلاحات در مورد ریاست وی در مجلس دهم توافق کرده اند، گفت: من هم اولین بار است خبری را از شما می شنوم و اطلاعی ندارم.

محمدرضا عارف رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در حاشیه کنگره ملی آموزش عالی در دانشگاه تربیت مدرس در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه شنیده شده است که آقایان هاشمی، روحانی و خاتمی بر سر ریاست شما در مجلس دهم توافق کرده اند، اظهار داشت: من اولین بار است که چنین چیزی را می شنوم و اطلاعی ندارم.
علی صوفی چندی پیش در گفت و گویی اعلام کرده بود که رئیس مجمع تشخیص، رئیس جمهور و رئیس دولت اصلاحات بر سر ریاست محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم توافق کردند.
عارف همچنین در مورد ادامه کار شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: شورای سیاست گذاری انتخابات اصلاح طلبان برای دور دهم مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و بعد از انتخابات باید ارزیابی کاملی از عملکرد خود داشته باشد، بنابراین شایدترکیب شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان تغییر کند ولی اکنون معلوم نیست که شورای سیاست گذاری تعطیل می شود یا خیر.
منتخب مردم تهران همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس، مبنی براینکه برای دور دوم انتخابات مجلس دهم چه برنامه هایی دارید، گفت: ما همچون دور اول انتخابات مجلس دهم بنا داریم که در حوزه های انتخابی که به دور دوم کشیده شده است مشارکت حداکثری مردم را صورت دهیم تا مجلسی کارآمد تشکیل شود.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: