تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴ کد مطلب 92830

ذوق صهیونیست‌ها از پناهندگی کمک خلبان ناجا به ترکیه +عکس

یک خلبان خودفروخته ایرانی در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل، علاقه خود را به صهیونیست‌ها آشکار کرد. به گزارش مشرق، روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت «احمدرضا خسروی،» خلبان خودفروخته ایرانی که سال گذشته به ترکیه پناهنده شده بود، به تازگی در مصاحبه با این روزنامه اعلام کرد […]

یک خلبان خودفروخته ایرانی در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل، علاقه خود را به صهیونیست‌ها آشکار کرد.

به گزارش مشرق، روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت «احمدرضا خسروی،» خلبان خودفروخته ایرانی که سال گذشته به ترکیه پناهنده شده بود، به تازگی در مصاحبه با این روزنامه اعلام کرد به سرزمین‌های اشغالی پناهنده خواهد شد.

طبق ادعای این روزنامه، خسروی به این نیز بسنده نکرد و اظهار داشت برای آسیب رساندن به کشورمان، از انجام هیچگونه اقدام نظامی فروگذار نخواهد کرد.

ذوق صهیونیست‌ها از پناهندگی کمک خلبان ناجا به ترکیه +عکس

خسروی ۳۹ ساله که اکنون در شهر «وان» ترکیه به‌سر می‌برد با طرح ادعاهایی واهی و با تظاهر به آن‌که جان همسر و پسرش در خطر است، قبیحانه اظهار داشت برای ضربه زدن به کشورمان حد و مرزی قائل نخواهد شد. خسروی سال گذشته بدون همراه بردن همسر و فرزندش و برای پناهندگی در ترکیه با لباس مبدل و به طور قاچاقی از مرزهای ایران خارج شد.

خسروی که چند سال خلبان بالگرد نیروی انتظامی ایران بوده در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل به عناد با دین اسلام آشکارا اعتراف کرد. خسروی همچنین افزود: «از آن‌جایی که مسلمان نیستم … از اجرای قوانین اسلامی در کشور ناراضی بودم…»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: