تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۷ کد مطلب 92850

سخنرانی حاجی بابایی به رغم اعلام لغو برنامه از سوی شورای تامین اهواز برگزار شد

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اهواز از لغو سخنرانی حاجی بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش در حمایت از نامزدهای اصولگرای مجلس شورای اسلامی از سوی شورای تامین این شهرستان خبر داد.
سخنرانی حاجی بابایی به رغم اعلام لغو برنامه از سوی شورای تامین اهواز برگزار شد

به گزارش میدان۷۲، علی مظفری چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره دلیل لغو این برنامه که قرار بود شامگاه چهارشنبه در مسجد ارشاد اهواز برگزار شود اظهار کرد: این برنامه با هدف حمایت از نامزدهای اصولگرای مجلس ترتیب داده شده بود و با توجه به اینکه تبلیغ پیش از موعد مقرر خلاف قانون است این مراسم لغو شد.
وی افزود:هیچیک از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تا قبل از روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه نمی توانند تبلیغات داشته باشند و در صورت اقدام با متخلفان برخورد می شود.
گزارش خبرنگار ایران از مسجد ارشاد اهواز حاکیست جلسه سخنرانی حاجی بابایی وزیر دولت احمدی نژاد در حمایت از نامزدهای اصولگرا به رغم اعلام لغو آن از سوی شورای تامین این شهرستان در حال برگزاری است.
بر اساس این گزارش، دوشنبه گذشته نیز برنامه سخنرانی مصطفی معین از چهره های اصلاح طلب در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز به دستور دادستان اهواز لغو شد.
دور نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند پارسال برگزار شد که سرنوشت نمایندگان شش حوزه انتخاباتی خوزستان به دور دوم کشیده شده است.
دور دوم انتخابات مجلس قرار است ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: