تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۸ کد مطلب 92935

نارضایتی قلعه نویی از تاج و کفاشیان

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انتقاد کرد. به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صبای قم که با تساوی یک – یک به پایان رسید، گفت: این نتیجه طبیعی بود، چون بازیکنان ما خسته بودند. در نیمه اول چند شانس خوب داشتیم […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صبای قم که با تساوی یک – یک به پایان رسید، گفت: این نتیجه طبیعی بود، چون بازیکنان ما خسته بودند. در نیمه اول چند شانس خوب داشتیم و در ادامه هم به گل برتری دست یافتیم. در نیمه دوم با فضاهایی که ایجاد شد می‌توانستیم بازهم گل بزنیم، اما سعی کردیم بیشتر توپ را در نیمه زمین حریف نگه داریم که توپ‌های زیادی را لو دادیم. بازیکنان ما خسته بودند و به همین دلیل نتوانستیم بازی خوبی انجام دهیم، اگر هم صحبتی کنیم کمیته اخلاق ما را فرامی‌خواهند.

وی افزود: آقای کفاشیان! آقای تاج! این رفتارها درست نیست. برای یک بازی مقابل گوام یک ماه لیگ را تعطیل می‌کنند، اما برای بازی‌های ما (بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا) تعطیلی چندانی به مسابقات نمی‌دهند. واقعاً باید برای این رفتارها تأسف خورد. آقایان کمیته اخلاق باید به این مسائل رسیدگی کنند، چون شرایط ما سخت‌تر از تیم ملی است و اگر می‌گذاشتند یک هفته ما ریکاوری کنیم خیلی بهتر می‌شد. برای این بازی هم درخواست کردیم یک هفته بازی ما را عقب بیندازند، اما توجهی نشد.

سرمربی تیم تراکتورسازی اظهار داشت: بچه‌های ما با توجه به فشردگی بازی‌ها خسته هستند. هفته گذشته یک بازی سخت و سنگین مقابل ذوب‌آهن داشتیم ضمن اینکه ما یک بازی یعنی بازی آسیایی بیشتر انجام داده‌ایم و این موضوع طبیعی است.

قلعه‌نویی در خصوص تشویق و حمایت هواداران تراکتورسازی گفت: تشویق هواداران خیلی خوب و موثر بود، آنها انرژی‌شان را برای تشویق تیم گذاشتند اما متاسفانه یکسری رفتارها باعث شد که آنها تحریک شوند.

وی در خصوص صحنه‌ای که در آن بختیار رحمانی بازی جوانمردانه را رعایت کرد ا ما بازیکن صبا به بازی ادامه داد، گفت: مردم آذربایجان و هواداران تراکتورسازی بیشتر از نتیجه، این چیزها را دوست دارند. بختیار کار خوبی انجام داد و توپ را به بیرون زد. اصل کار خیلی قشنگ بود حتی با وجود  اینکه بازیکن صبا به بازی ادامه داد.

سرمربی تراکتورسازی در مورد عملکرد سزار در ترکیب گفت: من از سزار ممنونم، او هم مانند بقیه بچه‌‌ها دوندگی زیادی داشت و خیلی خوب بازی کرد. صبایی‌ها در نیمه دوم فقط یک موقعیت داشتند. تیم ما فضاها را برای آنها بسته بود و این موضوع باعث شد که حریف به بازی مستقیم روی آورده و به گل برسد. اگر در ۵۰ متر رو به جلو با هوش‌تر عمل می‌کردیم می‌توانستیم دروازه حریف را باز و برد خود را حفظ کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: