تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۰۳:۲۱ کد مطلب 92957

دخیا بهترین دروازه بان جهان است

مدافع کناری جوان منچستریونایتد به تمجید از دروازه بان اسپانیایی این تیم پرداخت. به گزارش مشرق، تیموتی فوسو منصاح، مدافع هلندی منچستریونایتد، معتقد است که داوید دخیا، دروازه بان این تیم، احتمالا بهترین دروازه بان دنیا در حال حاضر محسوب می شود. منصاح پیرامون این مساله گفت:” داوید یکی از بهترین دروازه بانان دنیا در […]

مدافع کناری جوان منچستریونایتد به تمجید از دروازه بان اسپانیایی این تیم پرداخت.

به گزارش مشرق، تیموتی فوسو منصاح، مدافع هلندی منچستریونایتد، معتقد است که داوید دخیا، دروازه بان این تیم، احتمالا بهترین دروازه بان دنیا در حال حاضر محسوب می شود.

منصاح پیرامون این مساله گفت:” داوید یکی از بهترین دروازه بانان دنیا در حال حاضر است. حتی شاید بهترین دروازه بان دنیا باشد. فوق العاده است که چنین دروازه بانی در تیم وجود داشته باشد. او می تواند امتیازات زیادی را برای شما حفظ کند و شما را در جام های پیش رو نگه دارد.”

منصاح در ادامه به تمجید از بازیکنان با تجربه تیم پرداخت:” تصور می کنم که بازیکنانی همچون مایکل کریک، کریس اسمالینگ و یا بلیند نیز تیم را کنار یکدیگر برای پیروزی در بازی های بزرگ نگه می دارند. وجود آن ها در تیم حیاتی است چرا که به دیگر بازیکنان نیز اعتماد به نفس می بخشند.”

منصاح در مورد پیروزی مهم تیمش مقابل وستهام نیز گفت:” بازی بزرگی مقابل وستهام داشتیم و پیروزی مهمی به  دست آوردیم. خوشحالم که می توانیم در ومبلی به میدان رویم.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: